Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel tettem a prototypot meg a...

Fel tettem a prototypot meg a 100%os mentést de nem jó azt írja:az adatok amelyel dolgoot valószinűleg elvesztek uninstall se jó és ezért total comm. Al töröltem de újra fel rakni nem lehet most mit csináljak?

Figyelt kérdés
help!!
2011. ápr. 8. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétebben nem tudod elmagyarázni?
2011. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát fel tettem a prototypot meg bele tettem a 100%os mentést is.

amikor el indítom a mentést a 100% ost el kezd tölteni és utána leteszi tálcára és be adja hogy "A Prototype hibát észlelt ezért le állt"


alatta meg az van hogy "Az adatok amellyel dolgozott valószinűleg elvesztek


utána 10szer elindítottam nem volt jó.. ujra indítottam a gépet de akkor se..

utána le akartam törölni az "Uninstall" al de azt írta hogy : Error reading setup initializion file


le töröltem total commander-el mindent ami ahoz tartozott és amikor újra fel akartam rakni (Deamon Tools Lite-val mert nincs meg CD-n..)

akkor beadja a képet és annyi van ott hogy PLAY,UNINSTALL,EXTRAS,QUIT meg nem tudom mi még

2011. ápr. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!