Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhívnám Fluor Tomit egy...

Ha elhívnám Fluor Tomit egy bnőmhöz, elmenne?

Figyelt kérdés
Nagyon odavan Fluorért és 18. szülinapjára Őt szeretnénk neki adni xd persze fizetnénk meg minden, de az lehetséges, hogy kijöjjön mondjuk hozzánk tömbbe?:/
2011. ápr. 7. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2011. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert nemtudom tőle hol lehetne..amúgy meg ha tudnám is akkor is megkérdezném előtte tőletek(:
2011. ápr. 7. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos adna egy koncertet de nem tudom mennyi a gázsija 40-től a csillagos égig.


Fogadjatok fel engem és lezsírozzuk a találkozót. :D

2011. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem egy egész koncert kéne, hanem csak eljönne, lennénk ott mi 5-en 6-an, elénekelne 3-4 számot azt ennyi :D
2011. ápr. 7. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

A percet te határozod, meg mert másnál is percre megy hogy mennnyit kell fizetni.

Pl. értelemszerűen egy 40perces előadás többe kerül mint egy 20perces performansz.


Tudom, mert régi sulinkba szokás volt koncertek szervezése.


Ingyen nem menne el, akkor mindenki mindenhova hívogatná, nem lenne saját élete. Ez nem úgy működik h jajj de imádunk gyere már el, mert akkor meg más rajongók is ezt szeretnék és ha valakinek nemet mond annak rosszul esne hogy ő hozzá miért nem megy el... gondolom érthető.

2011. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
éértem én, de megfizetném, írtam is:D
2011. ápr. 7. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
a www.fluortomi.hu oldalon van olyan hogy kapcsolat. Rákattansz, és van olyan hogy fellépés-szervezés, valami Mónika van odaírva. Felhívod azon a telefonszámon és ott mindent elmondanak :)
2011. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Perszeee.

Ha eleget fizetsz még vetkőzik is.

2011. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!