Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? :/

Szerintetek mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
Van egy pár csaj,akik régebben a baratnőim voltak(nem a leg jobbak),de hirtelen ellenem fordultak,már 3hónapja fenyegetnek,nekem jönnek:/Már mindent meg próbaltunk a legjobb baratnőmmel,mivel őt is bántani próbálják,de semmire sem mentünk..a barátnőm szerint,csak féltékenyek ránk...
2011. ápr. 6. 16:32
 1/4 Calico válasza:
Ez nem féltékenység. Nincs valami olyan dolog, ami miatt lenne oka? Pl. kibeszélted a háta mögött, elárultad valakinek egy titkát és ő megtudta, stb.
2011. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nincs:(Régebben az egyik csajnak a pasijával kavartam,de az tényleg rég volt,azota nekem is van baratom,nem hinném,h azér:/Meg olyanok is nekem akarnak jönni,akiknek semmi közük az egészhez...
2011. ápr. 6. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
És nem mondják, hogy miért teszik?
2011. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat nem,meg,ha mondják is azt mondják,h én azt mondtam h el akarom vágni a nyakuk,meg ki találnak mindent:(A suliba is nekem jöttek már,én meg nem akarok visza vágni,mert nem szeretném,hogy ki vágjanak a sulibol...
2011. ápr. 6. 17:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!