Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (rövid)

Mit csináljak? (rövid)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tetszik az úszóedzőm.. 13évvel idősebb tőlem és így tök rossz : / főleg hogy heti 1-2x járok úszni.

tudtok tanácsot adni, hogy mit csináljak?

mert nem állhatok oda elé, hogy "figyel csak tetszel nekem".

Létszi csak normálisan válaszoljatok.

15/L


2011. ápr. 5. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy nem fog tetszeni a válasz, és majd mindenki lepontoz, DE:

Szerintem kapcsolatot ne remélj.

Emlékszem: 28 évesen nagyon is vonzó volt jópár 15 éves, Viszont be kell valljam, nem tudtuk volna egymást boldoggá tenni. Főként, ha az egyik diákom az illető.

Így még bajba is keveredtem volna. A közemberek nem szeretik az ilyesmit.

2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy lehetetlen, avagy bűn. Hanem, hogy mindkét oldalról módfelett sok erő, kitartás, szerelem, és szeretet kell, hogy mindvégig kiálljatok egymás mellett.

Kibírnád? Kibírná?

Mi lenne aztán?


Más dolog rajongani és a lányokkal meglesni a pasit. Vagy épp mosolyogni rá így-úgy.

Csak ne keverjétek bajba.


Amúgy egy tanács:

Ha komoly a dolog, akkor várj még két évet. Ami egy jó kapcsolatban nem nagy idő.

Ha meg két év múlva már másként látod, akkor inkább azt bánnád majd, ha most valami butaságot próbálnál meg.

2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. :)

én nem akarok vele járni csak tetszik meg általába úgy mosolygokrá, hogy csak na.. :/

2011. ápr. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!