Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszihológiai eset vagyok?...

Pszihológiai eset vagyok? Normális ez? (lent részletesen)

Figyelt kérdés

14 éves átlagos lány vagyok, olyanok mint a barátaim. Nem cigizek, nem iszok se energia italt, sem alkoholt. Csak két barátom van. De ezt még nekik se mondtam el. Itthon sem merem van elég gond.

Szóval egy dolog van amiben különbözök a többiektől: szeretném ha eltörne a kezem vagy kórházba kerülhetnék. Nem mondanám hogy szeretem a fájdalmat mert eddig egyetlen műtétem volt amit végig sírtam.

Nem nagyon szeretnek az osztálytársaim bár nem értem miért.

Segítsetek és ne ki gúnyoljatok..!


2011. ápr. 5. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, átlagos tini vagy.Igazából még magad sem tudod, hogy mit kezdj magaddal, de nincs ezzel komoly baj csak keress valami olyan hobbit ami érdekel, aztán jönnek a barátok is vele.
2011. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
A csonttörést ne kívánd, mert mire a végére érsz ezerszer megbánod. Ugyanis minimum 4-6 hétig elcseszi az életedet. A harmadik, negyedik napon már nem annyira vicces, nem hogy heteken át. Szerintem Benned egy lappangó medical fetish és egy enyhe mazochizmus van, ami kisgyerekkori fixáció eredménye, tehát nem tehetsz róla, így a kígunyolásoddal a gúnyolódó személy minősíteni saját magát a felvilágosulatlanságáról. Sok ember érez hasonlóan, mint te, nem is hinnéd mennyien, csak nem tudjuk róluk. Nyugodj meg, semmi bajod nincs. Később, ha már nagykorú leszel, akkor különféle fétis fórumokon találhatsz olyan partnert, aki pl eljátssza a doktorbácsit vagy különböző szituációs szerepjátékokat. Így elfojtás nélkül, biztonsággal kiélheted titkos vágyaidat és pont ez vezet az egészséges személyiséghez, hogy nem leszel frusztrált a kiéletlenség miatt.
2011. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1. Ha nem iszol, nem dohanyzol, akkor nem is vagy olyan mint egy atlagos tini. :) Viszont ebbol kovetkezik, hogy lehet, hogy normalisabb vagy naluk.

2. Nem biztos, hogy klinikai eset vagy, lehet, hogy csak figyelemre vagysz, es unalmas oraidban pont ez jutott eszedbe. A kevesbe ertelmesek ilyenkor szoktak vagdosni a karjukat, de ezt nem ajanlom. Inkabb keress valami elfoglaltsagot, vagy probalj tobb idot tolteni a szuleiddel, mert lehet, hogy az o torodesuk hianyzik.

2011. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igazából van hobbim mert vizilabdázok. tavaj olyanokkal is próbálkoztam hogy becsuktam a kezem direkt az ablakba hátha sikerül eltörni.

és nem tudom hogy miért csinálom de talán azért hogy sajnáljanak és rám figyeljenek..

ez így szánalmasnak tűnik ahogy vissza olvasom. de nem direkt csinálom.

2011. ápr. 5. 14:12
 5/8 anonim válasza:
Én is voltam így. 10 évesen eltörtem a térdkalácsomat. Utána egy idő múlva megint le akartam sérülni. 12 évesen elszakadt a bokaszalagom, majd 13 évesen eltörtem a lábujjam. Azóta nem kívánom xD
2011. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írod figyelemfelkeltő akcióról van szó.


Nincs benne semmi medical fetish meg ilyenek. Azok képesek kamudolgokkal is bevonulni, nem törik el feltétlenül a kezüket azért h bemehessenek...


Inkább hívd el az osztálytársaidat, barátaidat, rokonokat vízilabdameccsre vagy csak simán edzésre.


Vagy hívd el az edzésről a lányokat egy kólára vhova beszélgetni, vagy menjetek el együtt moziba, ruhákat nézegetni, próbálni.


Találj ki programokat, már csak azzal hogy a Te fejedből pattant ki és Te szervezed már a középpontban leszel egyből.


Amúgy a kéztörés, enyhe "mazochizmus" elég sok tinire jellemző. Tapasztalat nem csak az enyém hanem a barátaim révén is. Én áttértem a kézvagdosásról a papírtépkedésre, nagyon jó és senkinek nem fáj.


Viszont amikor nagyon kész vagyok akkor képes vagyok még ütlegelni a lábam/kezem de ez csak nagyon ritkán, meg van még a körömtépkedés az rendszeres a lábamon télen nem látják...:S


És nem, nem érzem magam orvosi esetnek. Csak sima stresszkezelési problémák, amiket most úgy próbálok meg kivédeni h kerülöm az ennyire kikészítő helyzeteket.

2011. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szeretethiányod van. amikor kórházban voltál kellő figyelmet kaptál és szeretetet, most ezt nem kapod meg, azért vágysz erre. amúgy lehet érdemes lenne pszichiáterhez menned. de barátokat szerezni mindenképp!
2011. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos mikor idegen emberek közé kerülök nem ismerek magamra. visszahúzódó és csendes leszek. nem igazán megy az ismerkedés :s és ezen sajnos változtatni sem birok :\\
2011. ápr. 20. 06:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!