Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MÉgis mit csináljak?

MÉgis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lesz egy 3napos hétvégém. Mit csináljak? Ötleteket várok! Megvalósítható ötleteket!

17/F


2011. ápr. 4. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulj, élj a hobbidnak, fess,rajzolj, takarítsd ki a szobád,olvass (én mindig olvasok),sportolj.
2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hass, alkoss, gyarapíts!!!
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szórakozásra gondoltam skacok!
2011. ápr. 4. 21:42
 4/9 anonim válasza:
Értelmes kommentelők.....
2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, az olvasás és a sport nem az? A takarítást megértem,hogy nem a kedvenced, nekem sem, na de olvasni, filmet nézni jó dolog.
2011. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Verd bele egy öszvérbe, menj rá mázsán felüli nőkre, igyál jó hideg sört..
2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A francokat takarítani a legnagyobb móka a világon...Én legalábbis imádok szeretem a tisztaságot.....

45/L(8 gyermekes anyuka)

2011. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rajzolás, olvasás, filmnézés, sorozatnézés, torna, tánc, kocogás, bringázás, varrás, festés, újságolvasás, sudoku-zás, fórumok olvasgatása, netes szaklapok olvasása, facebook, msn, videószerkesztő és/vagy képszerkesztő programok használata, játékok. Ha ezek közül egyik se jó, akkor....


Megmondom, hogy ebben a felsorolásban benne vannak azok a tevékenységek, amik engem kikapcsolnak. Igaz, lány vagyok, de ezek egy része "uni", mindkét nem számára élvezhető lehet.


18/L

2011. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló hölgyemény, de ezek közül majdnem mindent csinálok hétköznapi is. Látom nem értik rendesen a kérdést. Szóval olyan programra gondolok, ahol tudok lenni az ismerőseimmel és kitudunk kapcsolódni, ergó nem kell otthon legyek! Köszönöm!
2011. ápr. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!