Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ha így fogom fel a halált?

Jó ha így fogom fel a halált?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves hívő fiú vagyok. Most vesztettem el egyik rokonomat rákba és sokan mondják hogy nem is gyászolok. Viszont én úgy fogom fel hogy az ember jobb helyre került oda ahol nem olyan az élet mint itt, viszont ezt sokan nem tudják megérteni. Rossz hogy nem lesz itt meg nem tudom vele a dolgokat megbeszélni de sajnos ez az élet változás. Szerintetek jó ha így fogom fel a halált?


2011. ápr. 3. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a beteges, ha valaki nem tudja elengedni, és egy életen át gyászol. Az nem szeretet hanem önzés.
2011. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca. ***** válasza:

neked mindenképpen.

neki nem számít igazán

a többieknek meg nincs hozzá közük.


én valahogy ezzel nem tudok azonosulni.

2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 habibi ***** válasza:
65%
szerintem nincs semmi baj a felfogásoddal. Én mondjuk sírni sem szoktam a temetéseken, mert én úgy gondolom, h. ha sírok, akkor az elhunyttól sajnálom Isten szeretetét és a Mennyt.
2011. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor jó. Senkinek semmi köze hozzá, hogy te hogyan dolgozol fel egy ilyen dolgot. Főleg nem megszólni érte. Az már más kérdés, hogy én, mivel egyáltalán nem vagyok hívő, nem hiszek ebben a "jobb helyre ment" mesében. Viszont, ha neked így könnyebb, akkor higgy benne nyugodtan. Kívülre egyébként én sem mutatom ki a gyászt. Jobb szeretem magamban lerendezni.
2011. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!