Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy fostál...

Volt már olyan, hogy fostál és közbe meg hánynod kellett?

Figyelt kérdés
ez elég hülye kérdés. nekem volt már, és én úgy érzem, hogy nekem volt csak egyedül a világon. és kiváncsi vagyok. és ha voltmár, akkor hogy csináltad?
2011. ápr. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, korán reggel sokszor hányingerem volt, és amikor a dolgomat végeztem majdnem hánytam
2011. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja. Vírusos influenza. Ülsz a wc-n, előtted v a kezedben meg egy vödör v lavór. Sztem a kérdés úgy lenne helyes, hogy kinek nem volt még ilyen?
2011. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig még csak egyszer volt olyan hogy egyszerre jött rám mind a kettő, épp hogy lehúztam a WC-t már hajoltam is bele hányni
2011. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jártam így...

Felugrottam a WC kagylóról és bele hánytam...

2011. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be kell kapni 1-2 szem ricinusmagot. Pár óra múlva a szervezet mindenáron meg akar tőlük szabadulni :)
2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer fordítva történt. Hányás közben lett tele a bugyim...
2013. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!