Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook témát hogyan kell...

Facebook témát hogyan kell váltani?

Figyelt kérdés
Hogyan kell facebookon hátér rémát váltani,ugyhogy ami most fehér az pl. feketére vagy valami hasonlo mert egy képen látam ezt h. át van váltva !
2011. ápr. 2. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eddig még sehol nem találkoztam hasonlóval.
2011. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább már a f@szbúkról válthatnánk másik témára!
2011. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] -itt vannak képek roluk
2011. ápr. 3. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Én itt ezek között egy facebook témnát és képet sem láttam... ezek itt különböző blogok stílusai, és MSN skinek...
2011. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
balrol az 1. három aztán alata az elsö 2,ámn már rájöttem hogyan kell!kicsit sok idöbe telt de megvan magamtol :P
2011. ápr. 3. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogy kell?
2011. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na szoval beirod googleba h.: facebook themes :ha ez megvan akkor ott lesz olyan aminek ez a neve:45 free facebook themes/skin for facebook user:kiválasztod ezt,kidobja a képeket,amelyik teccik arra katt!!ha megvan akkor kidob olyat h. instaláld fel a Stylish-t,ezt felinstalálod,atán viszamész a fö oldalra ahol vannak a témák,megin kiválasztod amelyiket elöb és ott lesz h. INSTAL !!!! ara kat és meg is van! FONTOS:HOGY AMIG A TÉMÁT INSTALÁLOD ADDIG NE LEGYÉL FENT FACEBOOKON!!!
2011. ápr. 3. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
És később lehet törölni majd, nem tudod? A hagyományos menüelrendezést is átalakítja?
2011. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rákatintas a Stylish-ra jobal 1x és ott van h. disbale-kikapcsolni,enable bekapcsolni,delete törölni és ha több témát instalálsz fel akk. tudod váltogatni h. ezt kikapcsolod azt bekapcsolod!
2011. ápr. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!