Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy reagálta le...

Szerintetek hogy reagálta le ezt a főnököm? Folytatás lentebb

Figyelt kérdés

ma volt bennt a főnököm,aki elég szar evő....az utolsó centel is (kocsma) és mondta h gyorsan mérjek le egy pár piát,mert tudni akarja hogy mennyi van benne,és hogy 2 mp-em van rá...siettem a lotyogó piát mértem és 1-2 centel eltértek az értékek....mindig mondja h neki 1-2 cent is cent.....szerintetek mit gondol????hogy meg akartam lopni???végül is leellenőrzött......hogy jól mértem e meg minden....meg valamelyik nap mondta hogy nagyon szétszórt vagyok.

mi a véleményetek? gonosz beszólásokkal kíméljetek...csak normális véleményeket várok.szerintetek most mit kellene tennem és vajon mit gondol????


2011. ápr. 2. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:

annyit azért tudni kell h régebben vagy egy éve a koleganő beadta neki,hogy én jegyzettömböket loptam tőle és belerakta a cuccomba.....

szerintetek feleslegesen aggódom,vagy van valami hátsó gondolata a főnöknek,vagy csak betudja a kapkodásnak????mert nem szólt semmit sem...de akkor is levizitelt .....

2011. ápr. 2. 19:14
 2/2 anonim ***** válasza:
hát most így nem igazán lehet megmondani.elsősorban látni kellene h milyen a viselkedése h nézett rád amikor ezeket mondta neked.de szerintem nem hiszem h gyanakszik vagy ki szeretne rúgni csak valószínü egy barom aki még a lukas garast is zsebre rakná.
2011. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!