Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta ki ezt a hülyeséget...

Ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy akinek a derekára van tetoválva, az ribanc? Miért lenne az?

Figyelt kérdés
De tényleg... Valaki kitalálta ezt, és akkor már ez megy tök régóta. Egyébként mielőtt szóba kerülne, nekem nincs tetoválásom sehol, csak nem értem miért van ez. Miért lenne ettől ribanc valaki? Meg ribancrendszám.. Neki ez tetszett és kész, nem értem mi a baj ezzel. Ezzel az erővel én is mondhatnám azt hogy pl. aki a karjára tetováltat az a ribanc. Vagy aki fülbevalót hord az a ribanc. Ugyanitt megkérdezem hogy miért lenne az? Ennek se lenne értelme, ha ezt mondanám.. Akkor erre a tetoválásra miért mondják?
2011. ápr. 2. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Sem mellette, sem ellene nem vagyok. Aki tetováltat és mutogatja is, (szerintem) a külsőségekre utazik, őt is külsőségek alapján választja majd ki a lovagja. Az igazi SZERELEM viszont belső értékekből táplálkozik.. Későbbi babavállalás reményében pedig egyáltalán nem egészségesek a has-/derékkitevős topok..


40 év múlva mindenesetre érdekesek lesznek a tetovált / szilikonmellű 60 évesek.. Nincs kizárva, hogy akkor már szégyellni fogják..

2011. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van deréktetoválásom, de ettől még nem feltétlen érzem magam ribancnak. Azért oda került, mert karon, lábon nekem nőn nem tetszik, az valahogy számomra pasis. Maradt a derekam, de nem mutogatom, szinte kizárólag magam kedvéért készült, aztán ha már 60 leszek, nem nagyon fog érdekelni, hogy ki mit gondol a testemről :D

Ez is csak egy sztereotípia, mint oly sok más..majd kimegy a divatból. :)

2011. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem értem hogy mire jó ez, hogy egy tetoválás miatt elkönyvelik az embert valaminek. Azon én is gondolkodtam, hogy fog kinézni 1-2 ember majd 60 évesen, de ők döntötték el, az ő testük, ha nekik tetszik, hát csináljanak vele amit akarnak. De ezért miért kell elítélni.... Én nem csináltatnék tetoválást, max csak kicsit, mert egy az hogy félek:D a másik meg az hogy a nagyok nem tetszenek. De mindegy, ha másnak tetszik, attól én nem fogom elítélni, szerintem hülyeség :S
2011. ápr. 2. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hát igen, én sem értem hogy mire jó ez, hogy egy tetoválás miatt elkönyvelik az embert valaminek."

Ugyanaz a helyzet mint a punkoknál, akinek punktaraja van az egészen biztosan punk.

2011. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!