Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már március 23-án feladtam...

Már március 23-án feladtam egy csomagot, de a posta nem hozta a pénz, mi a baj?

Figyelt kérdés
Még 28 körül is feladtam kettőt utánvéttel, és annak az ára itt van, de a 23-án feladott két utánvétes csomag ára nem jött meg. Mi lehet a baj?
2011. ápr. 2. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 23-án adtad fel, az odaérhetett másnapra, de 25-ére (szinte) biztos. A postás akkor kivitte, ha nem volt otthon a címzett, értesítőt hagyott, ettől az időponttól kezdve a címzettnek 10 munkanapja van a postán átvenni. Ha nem rohant azonnal érte a postára (mert mondjuk olyan a munkaideje, hogy nem tud bármikor menni, vagy bármi más oka lehet), akkor még ápr. 8-ig átveheti. A pénz az átvételtől számítva még kb. 2 munkanap, hogy visszaérjen hozzád. Ez 12-e. Eddig az időpontig csak várni tudsz türelmesen, sőt, ha addig nem jön meg, még érdemes 2-3 napot várni azért, mert előfordulhat, hogy mondjuk a kiszállítás valami okból csúszott egy-két napot, és akkor onnantól indul az egész fenti számolgatás.

Ha kb. 15-én még mindig nincs nálad a pénzed, akkor irány a feladott csomag azonosító számával a posta és kérj egy tudakozványt!

De valószínűleg meg fog jönni :)


Üdv: egy postás

2011. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

Megnyugtató és kimerítő választ adtál!


Egyébként magánszemély szerződhet postával? Mert állandóan adok fel ezt-azt és így is annyit kell fizetnem, mint egy átlag ügyfélnek.

Heti kb 10-13csogamot biztos feladok! (ezt még ha 1050-el is szorzod meg, nem kevés havi szintem) A héten 2utánvétest adtam fel, 1csomagot törékenyként, a többit sima csomagként!

2011. ápr. 2. 08:50
 3/3 A kérdező kommentje:
De egyébként azért aggódok, mert két utánvétest adtam fel 23-án. Ha az egyik nem érne ide (mert elfoglalt vagy valami), de mind a kettő? Kevés esély van erre.
2011. ápr. 2. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!