Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Csak én vagyok...

Miért van ez? Csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek az egyszerű hétköznapi problémák.Átlátok rajtuk egyszerűen nem érdekel.Sose nézek TV-t csak ritkán a mezzo c. komolyzenei csatornát.Imádom az irodalmat és a történelmet csak ötösöm van belőle,de a többi az hát,hogy is fogalmazzak elég silány.Imádom a verseket.Szeretek magamban énekelni bár szerintem semmi hangom nincs.Hogy lehetne ezen változtatni?14/F
2011. ápr. 1. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit minden érdekel nagyon sokoldalú vagyok.
2011. ápr. 1. 21:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok megállni egy dolognál.
2011. ápr. 1. 21:38
 3/3 szamóca. ***** válasza:

most azt hiszed hogy intellektüel és különleges vagy... hogy így csak te érzel, ugye?

nem, elég sokan vannak vele így. nem érdekelnek a hétköznapi problémák? ez miben nyilávnul meg? hogy nem nézel rtlklubot? milyen hétköznapi probléma nem érdekel?

az a baj hogy ez a fogalom így nem meghatározható.

a leghétköznapibb probléma pedig éppen az, hogy zeen változtatni akarsz mert úgy érzed nem ez az átlag. félsz attól hogy különbözz, ez pedig hétköznapi ám a javából :)

2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!