Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy fiatalabbn...

Mit csináljak, hogy fiatalabbnak nézzek ki?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva leszek 39 éves (F) és annyira zavar ez a majd'negyvenesség, hogy jó néven venném, ha lelkületemmel paralell legalább egy tízessel kevesebbnek néznék ki. (Nem akarok hódítani, párkapcsolatban élek 30 éves nővel, csak egyszerűen nem érzem annyinak magam, mint amennyi vagyok)
2011. ápr. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj, mozogj sokat, meg ha szükséges, adj le pár kg-ot.
2011. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:

nagyon köcsög akartam lenni és lemagázni téged, de najó, nem :D

egyébként ne félj, ha nem érzed magad annyinak az sugárzik belőled :)) nekem keresztapán ilyen, ő már majd ötven, és nem néznéd negyvennek se. csak egyzserűen ne hagydh ogy besavanyodj. járj el otthonról, legyél életvidám.

kinézetre a sport jó. világosabb haj fiatalít.

2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ráncos vagy akkor botox kezelést is csináltathatsz, 60ezerért már van igaz nem tudom mennyire tartós, de ha alkalmad lesz rá egyszer próbáld ki
2011. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!