Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak h férfiasabb/öre...

Mit csináljak h férfiasabb/öregebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

14 vagyok...és úgy nézek ki mint egy 10 éves...

vmi ötlet???


2011. ápr. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Öltözködj jobban.Amúgy nem sokat tudsz csinálni.
2011. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cuki lehetsz! :)

Egy csomó lánynak bejönnek az ilyen fiúk.

2011. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm...:)

a másodiknak meg..;)

2011. ápr. 1. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok 14 éves korban sokkal érettebbnek néznek ki mint a vele egykorú fiúk. Egy volt osztálytársam jut eszembe. 14 évesen sokkal kisebbnek nézett ki mint a társai, és sokkal alacsonyabb is volt. 2-3 év múlva viszont... magasságban túlszárnyalta majdnem mindet, arcra hihetetlen jó pasi lett, testalkatra is sokat izmosodott. Nem sok mindent tudsz tenni, csak azt, hogy elfogadod magad. Valakinél hamarabb beköszönt a változás szele, de van akiknek elég sokat kell rá várni. Nézz úgy a tükörbe, hogy nem zavar a külsőd, és elfogadod, hogy ez bizony az élet hozzátartozója, és hidd el könnyebb lesz kiváni amig kicsit megférfiasodsz :) Pár év és csak röhögni fogsz az egészen.
2011. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a lapot most nyomtasd ki, tedd el és vedd elő 15 év múlva.

Nagyjából ilyesmit fogsz majd mondani: hogy én mekkora barom voltam, öregebbnek akartam látszani???

2011. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segítséget...

utolsó...lehet h úgy lesz..:DDD

2011. ápr. 2. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!