Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszoltok?

Miért nem válaszoltok?

Figyelt kérdés
Kiírtam már egy csomó kérdést, mert segítségre lenne szükségem, de egyszerűen senki sem figyel rám! Kis is emeltem azokat a kérdéseket, amelyek nagyon fontosak, mégsem válaszol senki! Ha mégis, akkor viszont olyan "Nesze semmi, fogd meg jól!" válaszokat kapok. Mit tegyek, hogy ne így legyen? :S
2011. ápr. 1. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Senki nem tud választ adni a kérdésedre.
2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyek azok a kérdések? Ha tudok segíteni, én válaszolok.
2011. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem linkeled ide?

Amúgy meg: szerinted, ha felteszed a kérdést, attól automatikusan születni fog rá válasz?

A másik: eszedbe jutott volna az, hogy nem mindenki ismeri ezt az oldalt? Vagy ha igen, akkor valamelyik politikai nézet miatt elege lett belőle, ezért nem jön ide, illetve elég csak annyi neki, hogy valamelyik hülye, csak úgy, lepontozza, pedig totál értelmes választ adott, valamelyik kérdésre - ja és ezt, nem a politikára értem(bár a pontozásban semmi értelem sincs - szerintem).

2011. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert talán nem tudják rá a választ? :)

én se szoktam össze vissza válaszolgatni, amit tudok arra írok. amúgy igen linkeld be és akkor válaszolunk!

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben! Am. itt nem azokra a személyekre gondolok, akik már eltávoztak az oldalról, hanem a jelenlévőkre!

Am. érdekes, hogy a kiemelt kérdésekre mind ezer válasz érkezik!

2011. ápr. 1. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem minden kiemelt kérdésre érkezik ezer válasz.

Amúgy meg honnan veszed azt, ha valaki válaszol egy kérdésre, akkor automatikusan tudja a választ a másikra?

Az elpártolást azért is hoztam fel, mert lehet, hogy közülük valaki tudná rá a választ.

2011. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Linkeld már be azokat a kérdéseket!
2011. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is tudok egyről, ami engem is érdekelne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!