Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem szereti...

Van itt olyan aki nem szereti a nevét? Keresztnévre gondolok

Figyelt kérdés
Mi a neved? És miért nem szereted? Mire változtatnád? :)
2011. márc. 31. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a nevem, nem tetszik a hangzása sem, és abban az évjáratban ez a leggyakoribb lánynév, szóval a legtöbb helyen, ha elkiáltja magát valaki, hatan fordulunk felé.


A rokonságban is van belőle vagy nyolc.

Különben Krisztina.


Mire változtatnám?

Nem mondom, hogy bármire, de a legjobb neveket már megkapta a lányom. :) És egy családban egy név elég.


Amúgy csak ezért nem változtatnék nevet. :)

2011. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szép név a Kriszta :) Meg a becézése a Kriszti is.
2011. márc. 31. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Én. Anna. Nem szeretem, túl egyszerű, nem lehet normálisan becézni, rövid, és csak kétféle betűből áll...
2011. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeritnem az Anna is szép :)
2011. márc. 31. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Martint nem szeretem, hányingerem lesz ha meghallom ahogy az angoltanárom kimondja. "Máártíín"
2011. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:( Pedig a Martin is jó név, a Martint is lehet Marcinak becézni?
2011. márc. 31. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Orsi vagyok. Igen, így, nem Orsolya. Túl gyerekesnek tartom, becézni nem lehet, mert már elve egy becenévből alakult ki.

Ha megváltoztatnám, akkor Alexandra lenne. Mert azt lehet úgy becézni hogy Szasza, és nekem mindig is az tetszett...

2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az kéne még, hogy Marcinak hívjanak:D
2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem a barátnőm Orsi, és én nagyon szeretem a nevét, de felnőttnek már tényleg kicsit fiatalos :) de ettől függetlenül szerintem szép név


Én sem szerettem a Marcit, mert volt egy Márton osztálytársam akit nem szerettem és őt hívták így, de most van egy Marcell osztálytársam akit nagyon szeretek és így a Marci nevet is megszerettem :)

2011. ápr. 1. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Arnold vagyok. Nem gyűlölöm, de nem is tetszik. Főleg az megy az agyamra, amikor folyton cikiznek a Hey, Arnolddal, meg a Schwarzeneggerrel. Eleinte vicces volt, de már unom. ...és szerintem borzalmas a becézése, minden formában, de persze megpróbálkoznak vele és akkor kettéáll a fülem. :D Annyiból jó, hogy elég ritka és nem kell kapkodnom a fejem, mikor szólnak egy névrokonnak... :D

Mire változtatnám? Bence, vagy András

2013. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!