Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki eléri...

Szerintetek ha valaki eléri az 50 éves életkor miért nem talál munkát?

Figyelt kérdés
Férjemnek 2 éve megszünt a munkaviszonya a MÁV ZRT-nél. Most 50 éves és sehol lem talál allást, pontosabban 50 évesen sehol nem kell ha meghallják a korát, Milyen munkakörbe kell vajon egy 50 éves férfi kiváncsi vagyok.
2011. márc. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg azért nem találok jó ideje munkát, mert 29 éves vagyok, még nincs gyerekem és félnek, hogy amint felvesz dolgozni már teherbe is esek és megyek táppénzre, GYED-re :(
2011. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, a számból vetted ki a szót.


Sajnos én is nő vagyok és 22 éves korom óta azt képzelik rólam a munkaadók, hogy biztos majd elmegyek 3 hónap után szülni.


Bárcsak lennék 50 éves, vagy legalább férfi.


31N

2011. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Tény, hogy én már valóban szülnék, csak pont a pénztelenség miatt nem tehetem.

Viszont ami felháborít, hogy volt már olyan ajánlatom, ahol azt mondta a főnök, felvesz, ha beleegyezem, hogy 1 teljes évig nem esek teherbe...

Másik helyen pedig nyíltan megkérdezték, mikor akarok szülni, mivel olyat akarnak felvenni, aki nem megy el pár hónap után.

Pedig ezek ha jól tudom illegálisak!

2011. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És igen, munka szempontjából én is szívesebben lennék férfi.

Százszor több a lehetőségük!

2011. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sulikba karbantartónak.
2011. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!