Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben lent).

Mit csináljak? (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Szóval beteg vagyok és 2. hete itthon vagyok, de anyám nagyon erőlteti, hogy csütörtökön már menjek,de egyszerűen se testileg se lelkileg nem lennék képes bemenni a suliba, sőt már a osztályommal is fas* kivan...anyámnak hiába mondom, hogy nem vagyok jól akkor is mondja.Mit csináljak?
2011. márc. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Játszd el, hogy elájultál. :D de most komolyan, viccen kívül.
2011. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem bírok színészkedni...elnevetném magam :/ xd
2011. márc. 29. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira beteg vagy, akkor feküdj az ágyban. Mert ha anyukád csak azt látja, hogy ülsz a gép előtt, azt gondolja minden rendben van, csak az iskola undoritisszel küzdesz. Sajnos az embernek vannak kötelességei, amihez hatalmas akaraterő szükséges, de muszáj.
2011. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be sincs kapcsolva a gépem 2 hete..ezt is telóról írtam :)
2011. márc. 30. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

- első vagyok -


Hát akkor nemtudom :D vagy mész suliba, és ott sz*rul leszel, kedvtelen, ahh nemtudom :D de azért hajrá :D

2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez az elsőnek megy ! :)

köszi szépen azért, a héten még itthon maradok ;)

2011. márc. 30. 23:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!