Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orr, ajak piercing szúráshoz...

Bananina kérdése:

Orr, ajak piercing szúráshoz hanyas tű javasolt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Én egy enyhén rozsdás kötőtűt javaslok, de te tudod.
2011. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm... majd azt az enyhén rozsdás kötőtűt neked javasolnám,hogy dugd a seggedbe, forgasd meg vagy háromszor és szúrd a szemedbe tövig. Node te tudod,és hagyjuk.



Az eszetlen kommentektől kíméljetek. Mert most őszintén kérdezem. Kérésre szúrnék,csak nem akarok túl naggyal,mert akkor "lötyög" benne,de ha meg túl kicsi akkor meg hát kicsi. Szóval várom a javaslatokat (de pls. csak a normálisakat).

Előre is köszönöm!

2011. márc. 30. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazolva látom első válaszomat. Szúrni akarsz, de fogalmad sincs, hogy csináld. Tulajdonképpen sajnálhatnám azt a nyomorultat, aki a kezedbe kerül, de mégsem. "zsák a foltját..."
2011. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha már annyira okoskodtál,akkor igazán abbahagyhatnád. :))

köszi.

2011. márc. 30. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen számok közül lehet választani? Hátha emlékszem, mert én is magamnak szúrtam a dolgokat... :)
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1 mm

1,2 mm

1,4 mm

1,7 mm

azt hiszem,hogy még 1,8 mm

és a 2 mm (ezt általában köldökbe szoktam.)


Csak nem akarom,hogy nagy lyuk legyen,mert akkor csak lötyög benne a piercing,ha nem kicsi akkor meg feszíti.

2011. máj. 7. 21:53
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm végülis rájöttem.. :))

orrba: 1,2mm-es elég.. :) [most szúrtam egyet magamnak 1,2X20mm-es vénatűvel és pont jó méretű :]

ajakra: 1,4-1,7es körül ajánlom.. :)

2011. máj. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!