Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy írják a szerb cirill...

Hogy írják a szerb cirill betűket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy érted h hogy írják??
2011. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha láttál már cirill betűket, akkor tudhatod, hogy nem az általunk megszokott betűket használjál.
2011. márc. 29. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
ok én értem a kédést de mégis h mutassem meg neked h melyik betű micsoda?
2011. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jugoszláv írógépen nyomkodják a billentyűket egymás után. Vagy nem így írják?
2011. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, úgy írják. Csak nekem nincs jugoszláv írógépem.

Hát mondjuk esetleg, ha tudsz egy olyan weboldalt, ahol ez megvan, akkor mondjuk az nagy segítség lenne.

2011. márc. 30. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Оснивање Одсека и пројекта. Пројекат Етимолошки речник српског језика (ЕРСЈ) заснован је 1983. године при Републичкој заједници науке Србије. Исте године је у оквиру Института и под покровитељством САНУ основан Етимолошки одсек са циљем да се створи кадровска и материјална основа за израду етимолошког речника српског језика.


osnivanje odseka i projekta.projekat etimološki rečnik srpskog jezika (ERSJ)zasnovan je 1983.godine pri repunlikoj zajednici nauke srbije.iste godine je u okviru instituta i pod pokroviteljstvom SANU osnovan etimološki odseka sa ciljem da se stvori kadrovska i materijalna osnova za izradu etimološkog rečnika radnovska srpskog jezika.


функцију-funkciju

Снежана-snežana

Маја Ђокић-đoković

ha kihagytam még betüt írj.

2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. márc. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!