Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen van esélyem arra...

17 évesen van esélyem arra hogy nyáron a Balcsin kapok melót?

Figyelt kérdés

A Palace-ban szeretnék pultozni vagy esetleg hostesskedni, mert hallottam hogy egész jól lehet vele keresni (40 napért 250-300ezer + borravaló). Tavaly buliztunk ott sokat, és volt egy jó pár velem egyidős 16-17 éves csajszi,(az igaz h minimum 20 nak néztek ki) pedig én akkor azt hittem hogy szigorúan 18 éves kor felettieket vehetnek fel.

Vagy azóta a szigorítások miatt szerintetek már tényleg így van?

Nagyon szeretnék akár jegyszedőként is elhelyezkedni, de úgy tudom hogy elég kemény összegre megbüntetik őket az ellenőrök ha kiskorúakat találnak az éjszakában dolgoztatni. Azért is érdekelne ez a meló, mert imádom a nyarat, a pörgést, a külföldieket, meg hál istennek már az angolt is és franciát is felsőfokon beszélem meg a németet is megértem és jó lenne kamatoztatni a nyelvtudásomat, meg sok új embert megismerni.

Szerintetek van esélyem rá hogy felvesznek vagy tegyek le róla egyelőre?


Előre is köszi a válaszokat <3

17/L


2011. márc. 28. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi de pultozni biztosan nem vesznek fel 17 évesen amikor tolonganak a 20-on évesek. Kb. 30 discoban megfordultam de 22-23 évesnél fiatalabbat sehol nem láttam. (A jogszabályt nem ismerem, nem tudom dolgozhatsz-e egyáltalán 18 alatt)
2011. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!