Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek vele? Segítség!

Mit tegyek vele? Segítség!

Figyelt kérdés
Utálom a tapadósabb csillogó pólókat, meg a csillivilli farmerokat, de anya mindig csak olyanokat vesz nekem és már mondtam neki, hogy én utálom az ilyeneket, de csak azt mondja hogy "ez most A DIVAT".És mondom:"Ki nem sz*rja le a divatot, ha??"Én nem akarom a divatot követni! Én úgy akarok öltözködni ahogy nekem tetszik. Mégis mit tegyek vele?13/l
2011. márc. 27. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg nyugodtan. 13 évesen szerintem már magadnak is vásárolhatnád a ruhákat.
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beszéld meg anyukáddal, és mond meg neki mit érzel. Édesanyám csak addig vásárolt nélkülem ruhákat, míg rá nem jött, hogy nem veszem fel ha nem tetszik és csak pénzkidobás. Elég hamar rájött, miután figyelmeztettem, hogy ez lesz belőle. Szerencsére már saját keresetem van, de tanult a dologból. Hugomnál már hugomra bízza. Vagy odaadja rá a pénzt, vagy ha vele megy hagyja vásárolni, esetleg megmondja, hogy neki nem tetszik. Próba szerencse, beszélj vele.
2011. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj tőle pénzt és vedd meg a saját ruháid te magad.
2011. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 28. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ahogy így visszanézem a kérdéseimet rájövök ,hogy egy éve még milyen egy hisztis p-csa voltam. Itt rinyáltam mindenről, amit magam is megoldhattam volna simán:D
2012. máj. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!