Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagy hülyeség lenne?

Ez nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
A homlokomat pillanatragasztóval hozzáragasztom a ház falához és a haverokkal a kocsival megpróbálnak lerántani róla, lehet bajom belőle?
2011. márc. 27. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked semmi. A legrosszabb, ami történhet, hogy leszakad a kocsi lökhárítója, vagy pedig összedől a ház. Úgyhogy inkább felejtős a dolog. Ezen okból kifolyólag neked semmi bajod nem lehet belőle.
2011. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak véleményt kértem , így is úgy is megcsinálom..................................és prő leszek...................................
2011. márc. 27. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:

hát simán...

nem vok engedni a ragasztó...sőt a kocsi is erősebb mint te. Ne csináld meg,gondolom a haverok vettek rá. szép... :S


Ne tedd ;) (ott maradsz a végén.. :D)

2011. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
simán leválik a bő a homlokodról, ha normálisabb ragasztót használtok, és vártok míg mregszárad.
2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ilyen kores power club ragasztót fogok használni.itt 1 link róla: [link]
2011. márc. 27. 17:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, amit az utolsó. Lenyúzódik a bőröd.
2011. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lejönne a bőr a homlokodról. Aztán nagy rondán mehetsz egy hónapig, mire teljesen regenerálódik a bőröd. Most komolyan csúfot akarsz ilyen hülyeség miatt csinálni magadból? És mi van, ha a kocsi úgy meghúz, a ragasztó meg nem működik jól, s te úgy lefejeled a házat, vagy egy földön levő követ, hogy betörik a fejed? Agyrázkódást kaphatsz, emlékezet kiesésed lehet belőle, nem is beszélve a vérveszteségről, meg úgy egyáltalán, nem a legszerencsésebb dolog betörni a fejedet. És hogyan rántanának le a kocsival? Kötelet kötnétek a derekadra? És ha hasi sérülést szenvedsz? Arra gondoltál?
2011. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, csak én lusta voltam leírni ezeket.:D
2011. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na már kint várnak haverok fél h oszt megírom mi volt.
2011. márc. 27. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon hülye vagy, kedves kérdező (már ha komolyan gondolod a leírtakat).
2011. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!