Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mire utal?

Szerintetek ez mire utal?

Figyelt kérdés
Van egy fiú suliban, aki egy nap köszön vagy 3x-4x, ahányszor összefutunk, és mindig mosolyog. Múltkor rám kacsintott. Viszont múltkor odamentem hozzá elkérni egy telefonszámot egyik ismerősünktől, és nem tért ki nagyon másra, de azért mosolygott és kérdezte hogy na minek-olyan kis huncut hangon...Valami jelentősége van? Ha ő nem kezdeményez, tegyem meg én? És ha igen, hogyan??
2011. márc. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen kezdeményezz TE mert nyilván bejössz neki! Jelöld be iwiw-en vagy Facebookon. ha már ismerösöd vedd fel msn-re vagy írj az üzenöfalra neki valamit küldj neki annyi minden van. De kezdeményezz.
2011. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Igen kezdeményezz TE mert nyilván bejössz neki! Jelöld be iwiw-en vagy Facebookon. ha már ismerösöd vedd fel msn-re vagy írj az üzenöfalra neki valamit küldj neki annyi minden van. De kezdeményezz."


na ehhez gratulálok b.zmeg


annyi minden van..... ezek ám a lehetőségek.

azt mondd meg nekem. facebookon pl te, hogy tolod át a f.szod?


igazad van, így kell kezdeményezni.

2011. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem mindenki ekkora ribanc vagy köcsög mint te utolsó.
2011. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!