Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért lehetne felépít...

Mennyi pénzért lehetne felépíteni a Roxfortot?

Figyelt kérdés
Építészmérnöknek készülök. Elhatároztam, hogy fel fogom építeni a Roxfortot (Harry Potterből). Tudom, ez abszurdan hangzik, de én nagyon örülnék neki, ha oda járhatnék, abba a gyönyörű kastélyba. Nagyjából mennyibe kerülne felépíteni? Természetesen nem varázslást tanítanának benne, hanem normális tanulmányokat. Már több tervrajz is készen van a kastélyról.
2011. márc. 26. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
dollár százezrek
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
százmilliók bocsi :D
2011. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sokba (ahogy előttem írták), pontosan nem értek hozzá, de ha találsz egy jó befektetőt, nem hinném hogy magadnak kellene zsebből mindent fizetni.
2011. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De amúgy nagyon jó ötletnek tartom, ha nekem lesz egyszer annyim, szívesen támogatnálak. :))
2011. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy valaha is megépül a Roxfort. De szerintem olyan 50-100 millió dollár lenne egy ilyen kastély felépítése.
2011. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha Isten jónak látja a dolgot, megsegít. Ha rossznak, nem engedi, hogy belekezdjek.
2011. márc. 27. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze Istenhez. Egyszerűen nincs gazdasági realitása, hogy megépüljön. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Logikázd ki a már elhangzott szavaimból!

1, építészmérnöknek KÉSZÜLÖK.

2, örülnék, ha oda JÁRNÉK TANULNI

Akkor vajon hány éves lehetek kb.?

Ami biztos, hogy...

És az is biztos, hogy még nem...

Egészítsd ki, és rájössz a határokra!

2011. márc. 30. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kioktatást, sok sikert a Roxfort felépítéséhez :)
2011. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!