Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy várjam?

Mit csináljak, hogy várjam?

Figyelt kérdés

Ma este megyek életemben először diszkóba barátnőmmel.Nem igazán várom,inkább úgy vagyok vele,hogy csak legyek rajta gyorsan túl,vagy azon is gondolkodtam,hogy elmondom,de nem lehet.Nem igazán tudom magam elengedni ilyen helyeken,és olyan bénának érzem magam tánc közben is.Mit tegyek,hogy várjam?Szerintetek jól fogom magam érezni?Mással is volt már ilyen?

17L


2011. márc. 26. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

ne úgy állj hozzá hogy csak hamar essél túl rajta, mert akkor biztosan nem fogod magad jól érezni. csípd ki magad, öltözz fel szépen és szórakozz egyet a barátaiddal ;) a discoban általában tömeg van, így nem fog mindenki téged bámulni hogy hogyan táncolsz.

jó bulizást!

2011. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érezd jól magad! Bárcsak én is 17 lehetnék, és mehetnék! :)
2011. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!