Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban a sulim dirije befarolt a házunk elé egy Ferrarival és elkezdett aknavetővel kergetni. Befutottam az iskolába, belelőtt, összedőlt. Jött az osztályfőnököm robogóval, 3-szor megpördült a levegőben, majd továbbment. Én kimásztam a suli alól egy gépfegyverrel, majd a rajztanárom biciklijével elkezdtem kergetni. Mit jelenthet?:D
2009. febr. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy még álmodban is az iskola körül forog az agyad..jobb lenne kikapcsolódni egy kicsit nem?..nem lesz túl sok a tanulás? :D
2009. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azt, h túl élénk a fantáziád, és szeretnéd iskolán kívül kiélni. :D

Viccen kívül: biztos kicsit besokalltál, de nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani, mindenki álmodik olykor hülyeségeket. :)

2009. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó!:)) Amúgy én is hirhedten hülyeségeket bírok álmodni, a munkahelyi kollégáimnak a kedvenc pillanata, amikor reggel bevágódok az ajtón, és közlöm, hogy "Almodtam, fiúk, gyertek kávézni!".:D Jönnek, és mesélem nekik, amint álmomban szem- és agyműtétet hajtottam végre magamon, vagy Alonso hordozott egész álló éjszaka egy M3-assal a lakónegyed körül, meg ilyesmik. De mind válogatott baromságok, és olyan szinten kreatívok, hogy tudtommal nekem nincs ilyen fantáziám.:))


Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, a sulis élményeket éjszaka feldolgozod, de mivel alvás közben pihen agyunknak a logikus gondolkodásért felelős része, így kissé abszurd formában látjuk viszont a mindennapok élményáradatát. Röhögni kell rajta egy jót, és menni tovább.:)

2009. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
kár hogy nem valóban történt, mekkora botrányt kavart volna:D
2009. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg sokat GTA-ztál :D
2009. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti h nem kéne annyi niggerfaszt szopni lefekvés előtt xD
2009. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XD te állat mijen négernemiszervör dumász XD
2009. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!