Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Nem ismeri...

Mi tévő legyek? Nem ismeri fel a gép a hangkártyámat:S

Figyelt kérdés
Tegnap ujra lett rakva a gépem. Előtte Windows XP service pack 3 volt rajta, ráraktunk egy ketteset, de azota nem működnek a programjaim. Sőt még a hangkártyámat sem ismeri fel a gép. Windows media player, youtube letöltő, paint. Semmi nem fut jol. :S mit tegyek, hogy legyen ismét hang a gépemen? :O
2011. márc. 26. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínű az az oka, hogy a service pack 3, már alapból letölti a drivereket a géphez , így a hangkártyádhoz is, a 2 meg még nem . csak annyit kell tenned szerintem, hogy megnézed, hogy milyen márkájú, mi a neve a hangkártyádnak, majd beírod a google-be a hangkártyád , nevét, típusát stb, és utánna azt, hogy download, vagy letöltés. ha szerencséd van , hamar kiadja, és letudod tölteni , aztán felrakod és elméletileg újraindítás után működik.


ha nincs szerencséd , akkor keresgetni kell, de meglehet találni.

2011. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az, hogy paint nem fut jól ezt nem értem így hirtelen, annak általában nincs hangja vagy van?:D


meg milyen többi program?

2011. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemugy hanem a paint az ugy külön nemfut meg a photoscape meg gimp meg ilyenek. utorrent sem akart bejönni tnap de ma sikerült megcsinálnom. szval aztmondjátok szedjem szét agépet? és nézzem meg a típust?:O
2011. márc. 26. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom , hogy ha csak a hangkártyával lenne az a gond, akkor én tuti azt csinálnám amit írtam, hogy megnézném a típusát és letölteném hozzá a drivert.


de nem kell szétszedned, nincs doboza vagy valami?


meg lehet hogy attól , hogy most nincs hang még ott van a hangkártya , a vezérlőpulton belül a hang beállításoknál vagy valami , ott kellene lennie ilyennek , hogy mi típusa.


de most ,hogy így írod, hogy több programmal is szórakozik, nem tudom igazából , hogy miért most így.

2011. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamit a programból nem felejtettél-e ki és azért nem megy rendesen.
2011. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!