Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora a valószínűsége hogy...

Mekkora a valószínűsége hogy így megbüntetnek?

Figyelt kérdés
volán busznál nem volt nálam annyi pénz így nem váltottam jegyet, a vezetéknév azonos az enyémmel,és a születési dátum,de más lakcímet mondtam be és az anyja neve helyett is egy másikat,kérdezték még az iskolát arra az igazat mondtam.gyakorlott bliccelők ti mennyi esélyt láttok hogy így "megtalálnak"?
2011. márc. 25. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ertesito cimre menne ha jol tudom.

Es utana sztem kakilnak bele nem fognak ezzrl nyuglodni ha azon a cimen nincs senki.


Sajna engem azert buntetett meg bkv mert 5 napja lejart az ideiglenes diakom es en hule odaadtam minden iratom h latjak egyezik az ellenorzovel stb...

Vizo t ott a helyszinen kaptam birsagot es hat sajat cimem volt.


De am osztalytarsaimnak akik blicceltek mar ugy mint te nem vilt baj.

Am trukkok:

1 kitalalt gyakori nev es utca A szamokat: hazszam meg szuletes eggyel nagyobbra veszed.

2011. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!