Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezt a biciklit is...

Mit tegyek? Ezt a biciklit is örököltem.1 FIÚTÓL!

Figyelt kérdés

Imádok pontosabban imádtam biciklizni.Míg ki nem nőttem.Anyának mondtam, hogy kéne egy új bicaj .Erre ő:

A suli velünk szemben van,oda gyalog jársz máshova meg nem kell.

Erre én:

Anya!A barátnőimmel mennénk biciklizni!Ezt mondom 1 hete!(ugyanis nincs pénzünk sportra,de legalább ennyit mozognék)

Erre már nem mondott semmit. :(

Mit tegyek?


2011. márc. 25. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Átírom hétköznapi nyelvre, hátha úgy megérted: "A suli velünk szemben van,oda gyalog jársz máshova meg nem kell." = baromira nincs erre pénzünk, ha kell valami dolgozz meg érte és vedd meg magadnak
2011. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

11 vagyok!

És soha semmire nem kapok semmit (szüli/név nap,karácsony stb.)Pedig 5-ös tanuló vagyok, takarítok.....

2011. márc. 25. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kapsz semmit, mert nincs rá pénzetek vagy mert ennyire irigyek a szüleid?
2011. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!


inkább irigyek,mert Apa 1 hónapban 500.000 Ft-t keres

2011. márc. 27. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallod...azért az, hogy apád egy hónapban fél miskát keres és anyádék rohadt 20 ezer forintot nem képesek kiadni egy biciklire, és ennek ellenére inkább fizetik a netedet nem kicsit vall arra, hogy a szüleidet még csak gyerek közelébe se lenne szabad engedni! Szerintem szökj meg...Most biztos le fognak hurrogni, hogy de ez azért túl durva.. de majd akkor talán a kedves szülő ráébred, hogy a gyerek nem egy elhanyagolható dolog... De előtte azért előtte adj be egy ilyen igazi "lelkizős" szöveget, ha arra nem változnak meg, akkor tényleg szökj meg...
2011. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok... Az elszökős dumát felejtsd el, nagy hülyeséget mondtam. Viszont a lelkizős dumát mindenképp vesd be :).
2011. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet h felenek h elcsap egy autos?

Magyarazd el nekik hogy figyelni fogsz az ilyenekre; elolvasod a kreszt stb.


Meg hogy a baratnoid mind biciklivel kozleked ek es te sem szeretnel kimaradni a tarsasagukbol.

Meg hogy jo testedzesnek is!

Hogy legelabb mozogtok egy kicsit es neked sem annyibol all a nap h atseteltal a suliba meg vissza!


Am meg ha nagyon nem akarnak venni tedd felre a nevnapos szulinapos stb penzed es vedd meg magad!


Vagy van a kemenyebb ut arulkodj a nagyzuloknek! En csinaltam neha mert anyum eleg fiatal es neha ugy ereztem mintha egy noverrel veszekednek es nem egy anyaval es olya kor jott a nagyikartya :))) h igen/ nem nekem volt igazam.


Am en most Pesten talaltam ki h biciklizni akarok csak anyum felt pedig mar 20 vagyok.... Mar ki is neztem az uj bringat ilyen babakek 85ert a vicc az h azt mondta ra h nem is draga- hat sztem nem occso de megsem kaphatom meg :( pedig en lennek a szoke Barbie-bringas csaj a varosban raadasul hamarabb odaernek mindenhova mint BKVval es mozognek is nem csak tespednek a 7-esen mint most eppen...

2011. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Képzeljétek rábeszéltem őket!

Erre mi lett?

Apukám megy a boltba érte és mi történik?

Egy másik autós belehajt a kocsi összetörik.Apunak nem lett semmi baja,de a kocsi totálkár.:(

2011. ápr. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!