Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Máshol is esik a hó?

Máshol is esik a hó?

Figyelt kérdés

Bocsi máshogy akartam feltennia kérdést, de megkaptam hogy ez nem egy csevegő oldal:) Szerintem az hogy "Nálatok is esik a hó" még nem csevegés, de a kérdés ezen formályában is ugyanaz:)


Nálunk (Budapest XXII ker.) két napja vigasztalhatatlanul és megállás nélkül csak hullik és hullik a hó...persze vasárnap is kaptunk belőle csak nem olyan sokat...és elötte is volt már egy kis "alapozás"


Nálatok mi a helyzet? Mert mostanság a hiradó nem vészmadárkodik hogy ennyi meg annyi hó, pedíg én ennyi havat jópár éve nem láttam...Szóval csak itt havazik?


2009. febr. 24. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Csak esik es esik a ho? Jaj, de jo nektek, Londonban sajnos nincs semmi ho.

Ezelott kb. 1 honappal esett ho, elotte 17!!! evig nem esett, de sajna csak par napig volt meg, elolvadt. Jo lenne, ha itt is esne nalunk.

2009. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten 100 ágra süt a nap!Ablakom nyitva, függöny elhúzva, hogy besüssön a szobába a nap. :)
2009. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron már 2 napja esik :)
2009. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bp. X. ker. Most nem esik, de eddig szakadt. Van vagy 15 centis hó :)

Elle

2009. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora ho van otthon, 15 cm??? De jo nektek, a:)))

Angliaban a multkor 2-3 napig zarva voltak az iskolak, hiszen olyan regen nem volt mar ho, itt ez csodanak szamitott. Holanc sincs. Az autok, metro, buszok sem kozlekedtek 1 teljes napig, es meg a fekete taxik sem, megallt az elet, pedig "csak 10-15cm volt a ho.

Barcsak megint esne:))))!!! Oruljetek neki, es hetvegen szankozzatok, csuszkaljatok helyettem is!

2009. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cegléden nem esik.
2009. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a 7. kerületben is folyamatosan esik és tök jól megmarad. :)
2009. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komlón is esik, reggel 7 és fél9 között megbénult a forgalom, a buszok 30-35 perc alatt mentek át egyik megállóból a másikba. Jövőhéten március, remélem akkor nem fog esni.
2009. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hódmezővásárhelyen hónak semmi nyoma,pár hópihe aztán semmi,nem kell a hókotró az utakon!!!
2009. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!