Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a humoromon?

Figyelt kérdés
Nincsenek jó szövegeim, beszólásaim, mert egyszerűen nem jönnek. :S:\:( De szeretném én is megnevettetni a barátaimat, mit tehetnék, hogy javuljon a humorom?
2011. márc. 24. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

elmondom az én példámat


RENGETEG vicckönyvet olvastam el. 4 db 'ezer vicc" könyv, még egyszer ennyi egy nagyon vastag könyvben - ezek közt volt jócskán disznó vicc is :D

ez volt 5.ben. meg még előtte is egy csomó "tapsi" viccújságot összegyűjtöttem... ennek nagy hátránya, hogy szinte akárki akármilyen viccet kezd el, már vágom a poént az első két mondat után. :/

viszont az előnye sokkal nagyobb: megtanultam a poénokat a való életben, éles szituációkban alkalmazni. a tényleg elképesztő mennyiségű vicc után valahogy automatikusan ráéreztem, mi a vicces, és mi nem az. szóval jó sok ismerősömtől visszahallom, hogy jó a dumám (és emellé egy kevés ellenséget is sikerült szereznem:D).

most 15 éves vagyok amúgy.

szóval, szerintem olvass jó sok viccet, nézz showder klubot meg minden, aztán egy idő után meglepődve veszed észre, hogy eszedbe jutnak olyan frappáns közbeszólások, amik addig nem. velem is így volt. :D

na meg figyeld a "nagydumásokat", tőlük is lehet tanulni, akármilyen ellenszenvesek is elsőre.

remélem segítettem :D

2011. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm szépen. :D
2011. márc. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!