Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gyűlölheti az édesanyját...

Miért gyűlölheti az édesanyját egy17 éves lány?

Figyelt kérdés
Most serdül és szerelmes /máskor is volt/ ezelőtt 1 évvel még minden rendben volt köztünk.De ahogy szerelmes lett újra egyre jobban meggyűlölt.de olyan mértékben,hogy lassan már meg is ütne.Én eltűröm,de sokat szenvedek hozzám se akar szólni,és nem szeret itthon lenni.De senki nem bántja ő bánt másokat .Mi a véleményetek?
2011. márc. 24. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Még lázad. Szerintem beszéld meg vele. Mert most még oké, de ha szemétkedik veled, 18 éves korától már nem vagy köteles eltartani. Előbb beszélj vele szépen, de ha továbbra is ugyanúgy viselkedik, akkor ezt is mondd el neki.
2011. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A serdülő kor miatt,meg mert lázad!

Ha meg,meg mer ütni,de csak kezet mer emelni rád,akkor ki kell rakni,vagy pedig,amit oly sokan elítélnek,a verés!

Még senki sem halt bele pár pofonba,de alkalmazni lehet a régi "iskolás módszereket" is,mint például pajesznál fogva felemelés,stb.

De a megbeszélés ez esetben nem segít,legalábbis azt írtad,hogy nem hajlandó veled beszélni! De tudok ajánlani egy műsort,ahol ugyan ilyen már megbocsáss a kifejezésért,de bunkó kamaszok vannak,és a szülők már nem bírnak velük,és elküldik őket a Világ Legszigorúbb Szülői-hez!

De én szerintem olyan nincs,hogy egy szülő ne bírjon egy tizen valahány éves kamasszal! A szülő igenis,hogy megtudja nevelni a gyereket,szerintem még ilyen korban is!

Pár hét szobafogság,eltiltás a barátnőktől,nem találkozhat a szerelmével,segítség a házimunkában,ház körül,stb.!

Egyébként én már láttam olyat is,hogy a gyerekeket egy ilyen szabály szerint neveltek:

"Aki nem dolgozik,nem is egyék"

És szabályokat kell felállítani(de természetesen egy jó gyereknél erre nincs szükség)!

Egyébként lehet,hogy az új szerelme váltja ki ezt belőle!

Nem ártana elbeszélgetni egy kicsit azzal a fiúval!

De viszont az is szörnyen,és legfőképpen az ronthatja egy kamasz lelkivilágát,ha a szülők elváltak,vagy esetleg rossz köztük a kapcsolat,és csak a gyerek miatt nem válnak!

Egy kamasz ezeket megérzi,biztos,hogy megérzi,ugyanis én is megérezném,hogyha valami baj lenne anyáék közt!

De ha esetleg a leírtak sem segítenének,akkor pszichológushoz,amíg nem késő,ugyanis felnőtt korában,nagyon nagy problémák adódhatnak a gyerekkori sérelmek miatt!

És az is lehet egy ok,hogy kiskorában túl szigorúak voltak vele,és az akkori elfojtott érzések most törnek ki rajta,de sajnos ilyen formában!

13/F

2011. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 13 /f azt jelenti,hogy te ennyi idős vagy?és ilyen bölcs?hogy hogy??nagyon hasznos volt amit irtál! a pofonnal megpróbálkozom!
2011. márc. 26. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Igen,13 éves vagyok,és méghozzá fiú!

Tudom,hogy a felnőttek többségének a mai kor fiataljairól

a bandázás,és ehhez hasonló rossz dolgok jutnak eszükbe. De én szeretnék kivétel lenni ezek közül!

2011. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!