Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Mit tegyek? (tovább lennt mert hosszú)

Figyelt kérdés
Szal..van egy 21 éves fiú aki nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé.Csak az a baj hogy néha olyan furcsán viselkedik. Ő tudja hogy én szeretem, de nem mondott semmit rá és olyan is van hogy nem válszol a kérdéseimre. Néha úgy érzem hogy bejövök neki,néha meg azt érzem hogy utál. Nem akarom elvesziteni.És az is baj hogy eléggé nagy a kor különbség köztünk. Kérlek adjatok tanácsot.:)
2011. márc. 23. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

NEkem is igy van:D

Mennyi a kor kül?:)

2011. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem irod mennyi vagy, de saccra 14 lehetsz. En pont igy voltam ezzel es 3 evig uldoztem mulhatatlan szerelemmel a kiszemeltet. Oltari nagy hiba volt. Nem kellesz neki. Ha kellenel a tudtodra adna egyertelmuen. Ez van. Baratnoid nem mondjak a szemedbe, mert nem akarnak bantani, tudvan, hogy te szereted. Te is erzed ezt, csak meg magadnak se vallod be, mert az fajna. O pedig, se nem utal, se nem szeret, hanem kozonyt erez. Ez utobbi az emberei erzesek legszornyubbike, mert nem erdekli az se, hogy egyaltalan letezel. Felejtsd el ot, minel gyorsabban, mert nem lesz belole semmi, tapasztalatbol mondom.

20/N

2011. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 év a kor különbség.
2011. márc. 23. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azert vacilal,mert nem tudja eldonteni,hogy erett vagy e egy komoly kapcsolatra.A masik pedig ,hogy egy 21 eves fiunak mar szuksege van szexre es te tul fiatal vagy hozza.


Azt tanacsolom ,hogy keress valaki olyat,aki max 2-3evvel idosebb.Tudom az imponal a lanyoknak,ha idosebb baratjuk van,de ugysem menne az hosszu tavon.

2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyetértek az előbbivel. nagyon nagy a korkülönbség... egy 14 és egy 21 évesnek teljesen már elvárásai vannak egy kapcsolatban lehet hogy nem is vesz téged komolyan, és végülis egy felnőtt férfi már...szerintem felejtsd el a srácot, vagy inkább csak barátkozzatok, tudom, hogy nehéz, de majd találni fogsz hozzád illőt... :)
2011. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!