Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgoztatok kulfoldon csaladna...

Dolgoztatok kulfoldon csaladnal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
mennyire ismertetek a nyelvet mikor adakerultetek, hogyan fogadtak, milyen volt a munka, minden erdekelne :)
2011. márc. 22. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
London Southall-ban voltam. Én 17, a kissrác 12. Érdekes volt, kellemetlen, mert a Brit kölykök 'bármit' megtehetnek.
2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
te most az au-pair eletre gondolsz??? Mert ha igen, akkor irj privit.. en jelenleg is Angliaban elek egy csaladdal, ugyhogy info van ele'g. :) Ha erdekel!
2011. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en takaritani megyek ... csaladhoz ...
2011. márc. 22. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

katasztrofa, ne menj. ugy bannak majd veled,mint ha izaura a rabszolgalany lennel.

megalazo.

2011. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is londonban voltam.anyuka amerikai volt apuka pedig angol. két kislány volt az egyik 2 és fél éves a másik 5 és fél. nagyon jól neveltek voltak egyáltalán nem voltak elkényeztetve. rám is hallgattak. velük nem is volt sok gond. mikor odakerültem már jól beszéltem angolul,szóval kommunikációs nehézségek nem voltak. a család jól fogadott később volt egy két probléma anyukával, apukával szinte nem is találkoztam mert reggeltől estig dolgozott. anyuka nem dolgozott csak részmunkaidőben és nem minden nap.összességében nem volt olyan nagy gond, kicsit nehéz volt nekem megszokni hogy idegenekkel élek hozzájuk kell alkalmazkodni.
2011. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!