Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy híres...

Mi kell ahhoz, hogy híres legyek? .

Figyelt kérdés

szeretném,hogy felfedezzenek,mint énekest,de nem tudom milyen lépések kellenek hozzá...anyagi háttér kell hozzá??

és ha csinálok egy amatőr videót, és felrakom youtube-ra, akkor az mennyire hatásos??


2011. márc. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az x faktorba!De előbb bizonyosodj meg arról,hogy jó hangod van-e! :D ám anyagi háttér...hát nem tudom...szerintem nem kell...!
2011. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jó kinézet...manapság már a hang nem számít csak az, hogy hogy nézel ki. Lásd: SP, Fluor, MM, Justin Bieber stb..


Am szerintem is jelentkezz az X-faktorba..vagy nyithatsz egy blogot és oda töltesz fel videókat. Persze a blogot hirdetni kell és úgy sokan látják...akkor már lehet egy kisebb rajongó táborod ha tényleg jó vagy.

2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nemsokára lesz a csillag születik jelentkezz!!!!!


Ha jelentkezel mondd meg mikor adják le a Tv-ben és hogy mit adsz elö!!!


Ja és ha már a Amerikában turnézol gondolj arra hogy én adtam ezt az ötletet küldj aztán küldj egy limuzint ami elvisz a villámhoz és ott találok egy bankkártyát milliókkal!!!

THX.

2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Ha megnyered az x faktort akkor meg nekem szólj! :D ám a blog is jó ötlet!
2011. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én a Megasztárra gondoltam,de az elég soká indul, de addig van időm felkészülni...

Na, ha egyszer amerikai sztár leszek, akkor egye fene kaptok mind3an egy limót, meg egy kecót: D

2011. márc. 22. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
elsőő:én leszek a menedzsmented!!! :D xP
2011. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kösz elöre is
2011. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
soha ne mondd hogy soha! Lesznek olyanok akik azt fogjak mondani hogy nem birod ezt az almot elerni ! De van egy csomonolyan ember aki mindezt elerte! Te se add fel! Youtubra tolts fel a videokat egyszer csak egy producer rad fog talalni! Sok szerencset !:)
2013. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én leszek a sztájlisztod :D
2014. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!