Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi nyomja a szíved? ;)

Mi nyomja a szíved? ;)

Figyelt kérdés
Ha nincs kérdésed, csakúgy kiírnád magadból, hogy mi bánt.
2011. márc. 22. 16:22
 1/8 laus-belsz válasza:
100%
Akit tiszta szívből szeretek 3 éve és mai napig egyre jobban, nem vessz észre ráadást került.Menekülök az érzés elöl legszívesebben elmennék ebből a kis faluból Münchenbe és elfelejteném, de még ehhez túl fiatal vagyok,és nem is beszélem a nyelvet.Sokszor gyűlölöm,de mindig az a vége hogy szeretem.De jó lenne nem élni,vagy legalább más emberként élni!
2011. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 böiler ***** válasza:
86%
A sok cigi és kávé.
2011. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy unalmas hátköznapi,monoton szar az egész életem nincs benne semmi jó!!!! Boldogság???????? 6 éve nem ismerem ezt a szót. Szerelem? hmmm...... 6éve reménytelen. Mindig csak a szemezgetés ha pedig lehetne valakivel valami több is akkor azzal van valami bajom amiért soha nem lehet semmi részemröl. Peig nem vok válogatos csak olyan legyen velem aki még egy kicsit is de begfogott. Mért van az hogy másoknak jön minen magátol van aki meg szenved azért mert már az akit szeretett soha nem lesz az övé mert családos ember lett. Mért van az aki nekem kellenne annak én nem kellek-- akinek én kellek az pedig nekem nem kell? Úgy szar az egész életem ahogy van sorolhatnám de inkább nem.És még csak 22 vok de már nem suliba járok dolgozok mint egy robot szó szerint. Most nem sajnáltatni akarom magam! Csak kérdeztél és gondoltam megírom :) És most ki is írtam kb mindent.
2011. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik a vőlegényem... Egész héten éjszakás volt én meg délutános, és ma is. Csak a vasárnap marad és a hétfő délelőtt mert jövő hét is egymást kerülgetve tellik. 2 éve vagyunk együtt, de még mindig nagyon szerelmes vagyok, hiányzik ha nem lehetek vele, nagyon imádom. Nemrég jöttem haza túlórából, kicsit gépezek, lefürdök és alszok. Egyedül. :(
2011. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki szerelmes körülöttem,és folyton ez a téma.

Ja és fáj a hasam,és nem tudok aludni..

2011. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az hogy...uhh hol is kezdjem...na akkor néhány infó:

fiú, 15, meleg, nah szóval az van hogy van/volt valaki akit "ismertem" már egy olyan 4-5 éve de azért úgy nemgyakran beszélgettünk mert nővéremnek volt haverja..nevezzük mondjuk N-nek.. :D kb. 2 évvel ezelőtt kiment Angliába aztán nemtom így egyszer nővérem MSN-jén kereste őt de nem tudott odamenni aztán elkezdtünk játszani meg úgy egy kicsit ismerkedni azután kb. egy évvel visszajött és tavaly nyáron mikor nyaralni voltam akkor már egész jóba voltunk és akkor meg már ott nem olyan volt a billentyűzet szóval sokat szenvedtem vele úgyhogy inkább Skype-on videotelefonáltunk(képpel,hanggal beszélgettünk ha esetleg furán fogalmaznék vagy nemtom :S :D)nah aztán miután visszajöttem nagyon sokat beszélgettünk MSN-en is mártmint leginkább csak hanggal..aztán meg még találkozgattunk is néhányszor ilyen 2-3 itthoni kis házibuliba a 2 nővérem egyik nővérem barátja meg N. és én és akkor is voltam először részeg (nagyon) :$ :D nah és aztán még mindig beszélgettünk...aztán vége lett a nyárnak és elkezdtem suliba járni de nem nagyon tudtam beilleszkedni meg úgy nem is beszéltem sokat mert ilyen magábafordulós emberke vagyok..de akkor még nem vállaltam föl a melegségemet és ez így eggyüt azzal hogy minden nap be kelljen oda menni azért kicsit sok volt úgy hogy lógtam elég sokat méghozzá meg anyámmal (plusz infó: a szüleim elváltak és apám tavaly előtti nyáron elköltözött Nyíregyházára a barátnőjéhez..) 3 napig nem beszéltem mikor itthon volt akkor bezárkóztam a szobába..és hát..őő..megpróbáltam megölni magam(de erről még sokáig nem tudott senki )..aztán beleegyeztem hogy elmegyek pszihológushoz és a pszihológusnak elmondtam hogy én meleg vagyok..aztán N.-nek is elmondtam és a nővéreimnek is meg anyukámnak is..és hát végülis jól fogadták..és akkor ugye az év elei hiányzásokat nem nagyon pótoltam be meg hát nem is tudtam kit megkérdezni hogy segítsen így nem pótoltam..aztán félévkor 3 tantárgyból is megbuktam úgy hogy általánosban soha félévkor és évvégén se volt 4-esnél rosszab jegyem a 8. évvégi átlagom 4,7 volt és ez azért nem volt olyan jó érzés..aztán beleszerettem N.-be aztán megpróbáltam neki elmondani de nagyon nehezen ment úgyhogy először ő elmondta (azért hogy hátha úgy könnyeb lesz elmondanom) hogy ő vissza fog majd menni Angliába én meg elmondtam neki hogy megpróbáltam megölni magam..aztán pedig elmondtam neki hogy beleszerettem ő meg kiakadt meg mondta hogy úgy gondol rám mint az öccsére (plusz infó: 5és fél évvel idősebb nálam , meg hogy egy régebbi beszélgetésbe megkérdezte hogy ő szerintem hogy néz ki aztán én is hogy szerinte én hogy nézek ki és azt mondta hogy szép vagyok vagy valami ilyesmi..) és hát mondta még azt is hogy ez milyen bonyolult lenne a nővéreim miatt is meg minden..és akkor végülis azért örültem hogy végre el tudtam mondani de a szívem az hát az úgy összetört aztán meg már egyre kevesebbet beszélgettünk és amikor úgy ment el Angiába végül hogy el se köszönt (úgy hogy azelőtt mielőtt kiment kb. 2 hétig nem beszéltünk) na akkor nagyon fölhúztam magam és kitöröltem facebookról meg mindenhonnan..aztán próbáltam egyátalán nem rá gondolni és úgy egy kis időre elkezdtek javulni a jegyeim többet beszélgettem az iskolában jobban éreztem magam..és írtam neki egy üzenetet : "nahh...hát akk most hogy az utóbbi időben úgy tettem mintha nem léteznél..(és a meglepően csodálatos eredmények következtében ezt folytatni is fogom..) nah szóval a lényeg az hogy soha többé NEM viszlát/visszhal/és egyebek.." és erre ő meg ezt írta : "Lol...latom szorgosan kitoroltel,meg sztem msnen is letiltottal,igy neked is minden jot kivanok... :D"

és az a szmájli az nagyon összezavart mintha azt mondta volna hogy hát jólvan nembaj sőt még örülök is.. és aztán megpróbáltam teljesen lekötni a gondolataimat folyamatosan sorozatokat meg filmeket néztem és közbe (plusz infó: vagy egy dzámítógépünk meg egy laptop-unk, a számítógép az ídősebbik nővéremé de ha nincs itthon akkor persze az engedélyével használjuk és akkor amúgy a laptopot meg használom én a másik nővérem meg anyám) és akkor mikor folyton bementem vele a szobába meg folyamatosan néztem a filmeket azért nagyon megharagudtam rám..meg egyre jobban romlott a kapcsolatom velük mert hát ugye ezek az elfolytott érzés kikészítettek és akkor eléggé piszkáltam őket de amúgy ők is akár akarták akár nem az olyanokkal mint pl.: ne pislogj már úgy mint egy lány (na jó ez így egy kicsit furán hangzik,de azért pislogtam úgy mert kértem valamit, pénzt vagy valamit..)

meg hogy te vagy a férfi.. meg te vagy pasi/férfi vagy mi..meg minden nap ki kell mondaniuk legalább 5-ször hogy b*z*/b**eráns mert ha nem akkor fölrobbannak?!..és hát úgy kb. egy hónapja már csak a sorozataim meg valami nagy csodára vágyás tartja bennem a lelket de nemhiszem hogy sokáig bírom már és már kb. 2 hete azon gondolkozok hogy mostmár tényleg véget vetek az életemnek..és nemhiszem hogy az egy hétnél később lesz.. Hát nekem ez nyomja a szívem..

2011. márc. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

F/15

Ha megtanulsz TAGOLTAN és NORMÁLISAN írni, akkor írj privit és szívesen beszélgetek veled a gondjaidról.


14 éves biszex lány vagyok...

2011. márc. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az hogy anyum megy ki Olaszországba dolgozni egy évre, és soha nem volt ennyi időt távol...nehéz lesz, de ti segíttek majd.:D meg barátok is;;)
2011. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!