Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek a...

Van olyan, hogy valakinek a hetfo mindig rossz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy ismerosom, aki hetfonkent mindig durcas, olyan mintha haragudna ram.. Aztan minden a legnagyobb rendben.. Szoval nem minden hetfon, de ha valamikor durcas az 99% hetfoi nap... Szerintetek van ennek valami logikaja, vagy csupan veletlen... Vagy csak velem van a baj hetfonkent?? En ertem felre???
2009. febr. 23. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hétfő a kedvenc napom.Viszont a vasárnapot kinem álhatom.Olyankor énis elég pukkancs tudok lenni.Szerintem neki is ilyen hogy nincs kedve menni suliba/munkahelyre.
2009. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne lenne durcás. Vége a hétvégének!! Ez mindig katasztrofális számomra is.
2009. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hétfőim mindig borzalmasak..:\ és én is utálok mindenkit, most is, de reggelre minden jó lesz:D
2009. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Kepzeljetek el megoldodott a problema...

Csak en vettem tulsagosan magamra a dolgot.

:)

Kulonben egy tanarrol volt szo, akinek en vagyoka kedvence, es azthittem, hogy megharagudott ram, de kiderult, hogy nem, mert du. irt egy olyan kedves levelet...

De koszi mindenkinek :)

2009. febr. 23. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:

En a keddet es a szerdat utalom, hogy miert ne kerdezzetek...

Habar deee! :D

olyan rossz oraim vannak...:(

2009. febr. 23. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény Garfieldnak is a hétfő a mumusa :)
2009. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vam egy ojam mondas hogy hetfon mega fu sem no...azert mert tudod hogy meg egy het van elotted es azert nincs valami jo kedved
2009. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

zsír!:D

am én mindig ezen a napon esek el valamin, vagy beütöm reggel a lábamat valami sz@rba.:S

2009. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!