Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki az Ioffer.c...

Rendelt már valaki az Ioffer.com-ról? És ha igen milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy-két ruhát rendelni az oldalról, és nem tudom hogy megbízható e mert ugye egy Hong Kongi oldal.. Meg e kapom a csomagot amit kifizetek? És azt kapom ami a képen van?
2011. márc. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, megbízhatatlan. Egyáltalán nem ajánlom.

Nekem kb. 2 hetet késett az áru. Az egyik ismerősömnek meg lenyúlták a pénzét.

2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen ruhat neztel ki?


Egyebkent jah lassan jon a cucc es nem is mindig erkezik meg- vagyis gyakran.

2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
NEM AJÁNLOM SOK AZ ÁTVERÉS.
2012. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
és ezt ti tapasztalatból tudjátok vagy csak olvasttok róla????
2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia,

En sokszor rendeltem aprobb dolgokat. Mondjuk semmi nem volt dragabb mint 20 USD, szoval ha esetleg nem jön meg akkor nem nyírom ki magam. Egyébkent mindig minden megjött, a minőséggel sem volt semmi baj. Kb 30-40 munkanap. Viszont ha azt nézed hogy a posta kltsg ingyenes... Nem rossz. Fizess paypal-al es ha valami gaz van, nem fog a penzed elveszni. Ami inkabb aggasztó, hogy a magyar posta es vám próbálta meg lenyúlni a cipőmet, ugyanis fizettettek velem valami 1000 forintot es ha nem mesz kifizetni 30 napon belül, akkor marad a cucc a vámon. Van egy vámos ismerősőm, és az ő segítségével talaltuk meg a cuccomat. De kb 1 napig kerestek, szoval inkabb a magyar oldal a gaz. Nyugodtan rendelj, csak zaklasd a vamot.

2013. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Látom nem mostani a kérdés de nagyon nagy kamu az első két ember aki írt szerintem max kitaláltátok én már több mint 40 dolgot rendeltem onnan az összes megjött mindenféle extra vám vagy extra költség nélkül van amelyik kevesebb mint két hét alatt volt ami több mint egy hónap alatt is de nem tudtam mit csinálni csak kivárni.

Hát akit lenyúlnak az is hülye mert ha paypal-al fizetsz ott nem lesz semmi gondod nekem is volt probléma az egyik eladóval akinek kifizettem paypal-on a pénzt ( 10 usd nem valami nagy összeg) de jelentettem paypal-on és 10 nap múlva vissza is kaptam a pénzem akkor rendelj onnan ha ráérsz kivárni és nem vagy türelmetlen mert tényleg jó minőségűek a cuccok

2013. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 roberto2468 válasza:

Bocsi .. én is most szeretnék rendelni,csak nem fogadják el a paypalt..

Mi mással tudok fizetni,vagy hogyan ?

2017. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudtok esetleg ehez hasonló oldalt ???? Van az instagaramon egy rendelos oldal és egyszerűen rengeteg olyan dolog van amit nem találok az iofferen.... nincs valami ötletetek??
2017. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most nézegettem én is az oldalt. A címek eléggé furcsák.. meg amikor az adidas cipőkhöz oda rak egy Niket :D Egyébként tényleg megbízható? Türelmem van kivárni a dolgokat. A címben 5 gatyát ír, de nem hiszem hogy 677 forintért tényleg küld annyit. Szerintetek? Vélemények? Több tapasztalat?
2018. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 balimotor válasza:
Nem ajánlom senkinek. Három kabátot rendeltem (olyan olcsó volt és olyan jól nézett ki, hogy azt mondtam, ha bukom, akkor is rendelem) Hát buktam őket. A háromból kettőt kaptam csak meg. Az egyik nem is az a szín volt. Az az egy aminek a színe is jó volt meg a minősége is elfogadható, annak a mérete volt egy de inkább kettő számmal kisebb. Írtam nekik hogy miért csak kettőt kaptam. Semmi válasz. Tanuljatok az én káromból. NE RENDELJ!
2018. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!