Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tegyek ahhoz, hogy...

Mit kell tegyek ahhoz, hogy szinkronhang legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyen szép mély bársonyos hangod, ha fiú vagy. És kellemes csengő, ha lány. Nekem ez nem adatott meg. Remélem neked igen! És neki is : http://www.youtube.com/watch?v=6rPFvLUWkzs&feature=player_em..

ő az a pasas aki egy rádiónál dolgozott, de a drogproblémái miatt és alkoholizmusa miatt kirúgták, hajléktalan lett, de aztán valaki újból felfedezte "arany hangot". egy újabb sikersztori egy homeless életéről.

szerintem nagyon nagy mázlija volt. Neked is kívánok ennyi szerencsét. :D

2011. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép hang ÉS tökéletes beszéd.

Amúgy csak Pesten foglalkoznak komolyabban ilyesmivel, de amennyire tudom, ilyenekre is szoktak lenni meghallgatások, és csak azt a pár kiválasztottat képzik.

De nincs rá kereslet, az utóbbi években szinte kivétel nélkül csak színészek szinkronizálnak, pl. minden fiatal lányt a Csifó Dorina... marha idegesítő, mert engem irritál a hangja. :D

De ha valami olyan kaliberű hangod van, mint Kautzky Armandnak... akkor hajrá, garantálom, hogy kellesz nekik (csak miatta élmény, ha valaki ki van kapcsolva XD)

2011. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2011. márc. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!