Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés a magány? Mi...

Milyen érzés a magány? Mi "fáj" olyankor?

Figyelt kérdés
Csak mert én mióta az eszemet tudom inkább egyedül töltöm az időmet, de sosem éreztem emiatt rosszul magam, míg mások előszeretettel hangoztatják milyen magányosak (még akkor is ha vannak barátaik) .. de milyen az?
2011. márc. 21. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Némely ember sokkal érzékenyebb arra, ha egyedül van. Én jómagam olyan vagyok, aki megvan több napig anélkül, hogy emberekkel társalogna, tehát engem ez nem érint. Mások viszont ilyenkor az elhagyatottságot éreznek, amelyből könnyen lehet kilátástalanság, depresszió, sőt halálvágy érzése is.
2011. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz leírni. De sokszor szoktam így érezni. Vannak barátaim, de talán éppen ezért. Mikor itthon vagyok egyedül, még ha chaten beszélgetek is a barátaimmal, nem jó érzés egyedül lenni. Néha persze kell, de többségben azt érzem, hogy olyan üres vagyok egyedül. És ez az üresség nem jó. Nagyon nem. Nem fáj semmi, de mégis olyan rossz érzés, ami az egész testemet átjárja.
2011. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!