Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bruno Mars fanok, szerintetek...

Bruno Mars fanok, szerintetek melyik számából melyik 2sort tetováltassam magamra?

Figyelt kérdés
közvéleménykutatás
2011. márc. 20. 17:10
 1/8 anonim válasza:

szerintem ne tetováltass magadra dalszöveget, mert ha már nem fogod szeretni a számot/előadót, akkor nagyon meg fogod bánni.


de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor egy olyan dalból válassz, amit szeretsz és szívesen hallgatsz, és ne azt a két sort, amit holmi ismeretlenek írnak neked :)

2011. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen,teljes mértékben igazad van :)

nekem már van tervem, csak kíváncsi voltam másnak milyen ötlete van.

olyan szöveget szeretnék, ami mond is valamit, és ha a dalt nem is szeretem majd, a mondanivalója akkor is megmarad :)

2011. márc. 20. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
bruno mars öt éve se volt sehol, és öt év múlva se lesz sehol, te pedig több évtizeden keresztül akarsz egy éppen aktuális kedvenc néhány sort magadon hordani? te tudod.
2011. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet kicsit rosszul tettem fel a kérdést, vagy hiányzik a magyarázat :) nem bruno marson van a lényeg, azért ő, mert az ő szövegei nagyon tetszenek,azonosulni tudok vele, egyébként lehetne akár RHCP ha az ő szövegük tetszene :)
2011. márc. 20. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

"Oh oooh oh oooh for when I'm a Billionaire

Oh oooh oh oooh for when I'm a Billionaire"

2011. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"Eazy come, eazy go"
2011. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"I wanna be a billionaire and so fuckin' bad"

am te mire gondoltál?

2011. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

it will rain vagy talking to the moon

ezeknek van üzenetük

2012. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!