Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Laballot hol vehetek? Szekszár...

Laballot hol vehetek? Szekszárdon hol van olyan bolt ahol többfajta labello van?

Figyelt kérdés
Voltam rossmanban és ott is tök sok fajta van de olyan nincs amilyet én akartam, mert mnidegyiktől rózsaszín és piros lesz a szám én pedig egy egyszerűt szeretnék. www.labello.hu/home.html >> vagy a kamillásat vagy az olivaolajasat szeretném.
2011. márc. 19. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nééémá, egy Szekszárdi. xD :D Tesco külső boltjában lehet.
2011. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemtom, hogy akkor hova dugták el, de itt nagyközségben a sarki CBA-ban is van. Kék színű kupakú a fehér én is azt szeretem.
2011. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is szd-i vok! :)

a DM-ben (akár a központban, akár a Park Centerben) nagyon sok fajta Labellot árulnak. Nekem is ott vettük.

2011. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!