Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell lepocsékolni azt,...

Miért kell lepocsékolni azt, aki nem szép?

Figyelt kérdés

Ma myvipen olyan kommentet láttam egy képnél amelyiken 3 srác ült egymás mellett, h "a két szélső nagyon cuki, a 3.-ról meg inkább nem is mondok semmit"

Van egy srác, akit a suliban egy csajtársaság kinevetett, h milyen csúnya. Szegény pali meg csak lesütötte a fejét...:S

Minek kell ilyet csinálni? Utána meg mondják, h jaj minek nincs neki önbizalma.

Miért is lenne...


2009. febr. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság az a menő aki nádszálvékony nő és kigyúrt testű pasi. Aki már nem ebbe a kategóriába tartozik, az már csak csúnya -vagy ahogy Te irtad- pocsék lehet. Nem a belső szépség számít sajnos, hanem, hogy milyen a küllem. Lehet valaki hót hülye, ha jó teste van -sajnos-. Tisztelet a kivételeknek.
2009. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenhol van :) mindig vannak olyan kretének akik kinevetik azokat, mindig is lesznek, szerencsére az olyan kreténeket később fél falu utálni fogja, meglátod :)
2009. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább mindig olyanokkal barátkoztam akik nem voltak világszépek . Érdekes Velük volt miről beszélgetni. A menőknek az volt a legfontosabb, hogy milyen új ruhát vegyenek, és milyen színű legyen a körmük, ha beülnek a legújabb pasi mellé a vadiúj mercibe. Hidd el, többre fogják vinni azok, akiknek a fejében van valami, és nem a miniszoknyával, vagy a nagy szerszámmal hóditanak -ezek múlandóak lesznek, a tudás pedig nem. Szerintem. Nekem legalábbis ez a véleményem.
2009. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fogják utálni őket...

mer azzal aki nem szép legtöbben nem is foglalkoznak.

2009. febr. 22. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mint ahogy a korábbi kommentelők is írták mindig is voltak(sajnos) vannak ilyen emberek. Az a lényeg, hogy Te ne légy ilyen és ismerd fel az emberek belső értékeit is.


Természetesen nem azt mondom, hogy nem számít a külső...de könyörgöm, előbb minden ember nézzen a tükörbe és utánna fikázzon másokat. Senki sem tökéletes.


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az üresfejű és érzéketlen emberek tesznek csak ilyet. akinek az ember belsője is számit és együttérző az embertársaival, az soha nem tenne ilyet.


én egy ideig próbálkoztam, h elmagyaráztam az ilyeneknek, h ha neki ezt mondják, h esne?? hisz senki nem tetszik mindenkinek! mindig olyat mondjon ki, amit ő is elbirna, ami nem esne szarul..

akinek picit több esze volt, elgondolkozott ezen, akinek nem, arra egy szót sem pocsékoltam többet. minek? kerülöm a ami napig az ilyen értéktelen embereket, és ez igy is lesz mindig.

2009. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez különben tök érdekes.beteg voltam állt.iskolás koromban,és folyamatossan gyógyszereznem kellett magam,amitől úgynéztem ki mint egy felfújt gumikesztyű:)Csak a testvérem gúnyolódott,a suli rendben volt,de arra elég volt,hogy az önbizalmam nulla legyen,mire közép iskolába mentem.mikor abbahagyhattam a gyógyszerezést, hetek alatt" megnyúltam,meg nőiesedtem,megszépültem..és nem kellett sok idő ahoz,hogy bekerüljek a majmok társaságába,mi voltunk a királylányok stb...ÉÉÉs most jön a java.megint jött a betegség,megint jöttek a kilók,nem volt gáz,48kilóról 58-60,de ami a lényeg..azok akiket barátaimnak tartottam stb..nem álltak velem szóba.ilyenkor jön rá az ember,hogy milyen volt a viselkedése,és hogy kellene stb.és kell egy bizonyos szint idő,hogy az ember felfogja az a 58-60 ugyan olyan jó mint a 48,és szarok rá ki mint gondol,hisz szép vagyok és kész...ill.erre mondják:akinek nemtetszem,ne nézzen rám:)
2009. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!