Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A futárok mindig telefonálnak,...

A futárok mindig telefonálnak, mielőtt kézbesítenek egy csomagot?

Figyelt kérdés
(DPD futárra gondolok elsősorban)
2011. márc. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2011. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Még ha ki is van jelölve kézbesítési időszak, akkor sem akarnak a habokra kimenni.
2011. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem hivtak.


Igy pont akkor voltak itt amikor en nem.

Nem hagytak semmilyen papirt ez is csak azutan derult ki h a felado megkerdezte h megjott-e mar a termek en meg mondtam hogy nem.


Ugyfelszolgalaton hivd fel oket a honlapjukon rajtavan es kerj eg ujabb kiszallitasi idopontot ehhez csak a rakszamot kell megadnod.

2011. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Akkor én kivétel vagyok, mert akármikor futárszolgálattal jött a csomag, előtte mindig rám csörögtek. (Bp)
2011. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ah nekem britektol jott es hat ok nem is tudtak rairni a szamom.

Mivel online rendelesnel nem kertek.


Am dhl se hivott amikor vilag masik vegebol jott cuccom ott en regisztraltam be szoval mindig kapok ertesitot ha elindul felem valami vagy vamolnom kell de am papirokat mar elore szoktam kuldeni meg mielott kerik.

Fotmanyomtatvanyom van mar tudom miket kell csatolni osszedolgozom az egeszet eg pdf-be es ugy kuldom.

2011. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte nem telefonáltak, csak aztán egyszer nem voltam otthon s azóta szinte mindig hivak előtte. Viszont nem vagyok ebben nagyon jártas, de sokszor szó nélkül leveszik a jattot a fizetségből. (DPD-ről van szó)
2011. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!