Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek valaki segítsen aki...

Átvertek valaki segítsen aki jártas a jogi dolgokban?!

Figyelt kérdés
Interneten vásároltam. A pénzt elutaltam előre a megadott bankszámlára, de nem kaptam meg a várt terméket, és nem tudom felvenni a kapcsolatot az illetővel! Mit lehet tenni ez esetben? Normális válaszokat kérek.
2011. márc. 15. 00:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a bírósági ügy többe kerülne mint 35.000Ft Nem tudom mit csináljak
2011. márc. 15. 01:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Bankszamlaszam es ennyi megvan. Gyors ugy lesz!

En 710 dollart - 140 000 forintot szereztem vissza egy kotsog gorogtol - barmit meg lehet oldani! Ne hagyd hogy nala maradjon a penzed!


En irtam tegnap a teszis vateras uzit de olvasom h nem onnan vasaroltal.

2011. márc. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hány válaszra vársz még? Ha csak üldögélsz, és tögrengsz, abból biztosan nem lesz semmi. Az nem kerül semmibe, hogy feljelentést teszel, a többi meg kiderül majd.


Bírósági ügy költsége? ahogy írták korábban, lehet, hogy már folyik eljárás, te vagy a sokadik károsult

"A rendőrségen már csak azért is érdemes szólni, mert lehet, hogy rendszeresen ilyesmit csinál az elkövető, és akkor a te segítséged is jól jön, hogy elkaphassák. "


Egyébként, ha bármikor bírósági per lenne, akkor is a bíróság döntésétől függ, ki viseli a költséget.

2011. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!