Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt megmondjam a...

Szerintetek ezt megmondjam a barátnőmnek? Mit tegyek, hogy ne bántsak meg senkit?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit nem bírok az osztályban. Egy társaságban vagyunk, ezért el kell viselnem, de megpróbálok nem sokat lenni a közelében. Állandóan beszól mindenkinek, mert utálja a saját életét és mások eltűrik nagy nehezen, én meg nem. Egyszerűen megőrülök tőle..rohadt bántó, mikor nem mondok rá soha semmit, és ő meg folyton oltogat, meg bunkó. Most lesz egy buli, amit barátnőm rendez és ez a csaj is ott lesz megint. És én most érzékeny időszakomat élem, nekem nem hiányzik az, mint legutóbb (olyan szinten kiakadtam rá, hogy bőgve jöttem haza a buliról). Gusztustalan egy ember, de komolyan. Én így nem akarok elmenni..mindössze 15-en leszünk, akiket ismerek, azokkal tuti ott lesz és akkor én mit csináljak egyedül? Most mondjam meg barátnőmnek, hogy a csaj miatt nem megyek el?

17L


2011. márc. 14. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

hát mond meg h nem birod

nálunk is van egy csaj osztályba aki mindkit kibezsél meg a legnagyobb szarkeverő utána meg jön nyalni..és bnöm be is döl neki..én akkor ott szoktam hagyni.. aztán feltünik neki h én nem akarok xy-nal lenni

2011. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a 15 emberre egyszerre tudna rátapadni és oltogatni.. Ha valahol megjelenik, te nyugodtan lépj le és csapódj egy másik társasághoz. Ha észreveszi, hogy menekülsz előle, mondd meg neki, hogy most ideges vagy, és éppen olyan téma merült fel, ami tuti kihozna a sodrodból és bunkó módon leoltanál mindenkit:)

Amúgy a barátnődnek nyugodtan megmondhatod, hogy te nem kedveled azt a csajt, hiszen azért a barátnőd, hogy őszinte lehess vele. Indokold meg, hogy miért: mert mondjuk neked is van épp elég problémád, nagyobbak is mint az övéi, és nem szereted mikor mások ezzel próbálnak a középpontba kerülni, ezen kívül szükségtelenül bunkó is, és neked nem hiányzik a társasága. Sose feledd el, hogy amilyen emberekkel körülveszed magad, azokkal fognak egy kalap alá venni, úgy ítélnek meg, és végül te is hasonulni fogsz hozzá.

Nem kell mindenkit szeretned, de ha a bulin tényleg lesznek barátaid (nem csak ismerősök), akkor az ő kedvükért vállalhatnád a kockázatot, hogy összefuss vele.

Egyébként nem értem, mi az, hogy bőgve mentél haza. Ha megsért téged, olvass be neki! Nyugodtan szedd össze a fejedben a véleményedet róla, hogy gondolkodás nélkül a képébe vághasd adandó alkalom esetén! Attól te nem leszel rossz ember, ha megvéded magad, és nem kötelező mindenkit kedvelned sem! Elég, ha azokkal törődsz, akik tényleg fontosak számodra..

2011. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!