Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm a "példaképem",...

Egyik barátnőm a "példaképem", de nem akarok feltűnően utánozni, ezt hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Annyira jópofa, csinos, nőies kiscsaj, hogy az nem igaz! Minden jól áll neki.

Én is szeretnék olyan lenni, mint ő, de nem akarom túl feltűnően utánozni.

Nem tehetek róla, annyira szeretnék ő lenni...

Valami tipp?


2009. febr. 20. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alakítsd ki a saját személyiséged, találd ki, mi áll jól neked, bátran próbálgasd fel a stílusokat, majd állítsd össze a sajátodat. Így nem akarod majd a barátnődet utánozni.
2009. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha megtalálod a saját stílusod, azt a hajszínt, formát, sminket, ruhákat, amik jól állnak neked, akkor még jobb csaj lehetsz, mint Ő!

Tényleg ne utánozd, mert lehet ami neki jól áll, az rajtad nem, sőt előnytelen...

Hidd el, tapasztalatból beszélek. Volt egy "barátnőm", aki elkezdett utánozni, szőkés haját feketére festette, fehér bőréhez, kék szeméhez, más testalkatához mint az enyém olyan színű,stílusú ruhákat vett fel (vagyis ugyanolyat...), mint én. Még sem lett sikeresebb a férfiaknál, nem nézték meg jobban, nem kapott (több) dicséretet stb. Azóta eltelt pár év, nagyon ritkán találkozunk, így már nem tudott utánozni és szép lassan megtalálta azt a stílust, ami valójában ő, amiben jól érzi magát. Hogy egy hasonlattal éljek: mert hiába akart 12 centi magas sarkú cipőben menni, ha egyszer ő nem tudott!

A belső tulajdonságot, ami valójában TE vagy, azt sem tudod levetkőzni. És hidd el, nem is kell, mert pont ezét vagyunk mások, nem egyformák. Van akinek a nagyszájú lányok jönnek be, másoknak pedig a visszafogottabb.

A sok mosolygást, jókedvet viszont okvetlenül vedd át!Az mindenkinek jól áll! :))

2009. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg add magadat!Mert vannak és mindig is lesznek olyanok akik téged csodálnak.ÉS olyanok is vannak akiknek a barátnőd stílusa nem jön be.NE utánozd le őt.Engem a barátnőd helyében zavarna is és Te sem önmagadat adnád.NE legyél egy klón.Inkább ha nem vagy megelégedve önmagaddal akkor probáld megkeresni a saját személyiségedet.
2009. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem jó dolog másokat utánozni, még akkor se ha nem a rossz szándék vezérel. Hidd el hamar ki fog derülni a lány számára. A legkisebb jelből is észre lehet venni hogy a másik utánozza az embert és utána önkéntelenül is kutatni fogja rajtad a további bizonyítékokat, hogy őt utánzod, és a kapcsolat könnyen rosszra fordulhat. Hidd el, ez tapasztalat. Mikor észrevettem hogy barátnőm befestette és levágatta a haját olyanra mint amilyen az enyém, elkezdtem figyelni a viselkedését és az öltözködését.

Hát, egy az egyben mint én. Nem lett jó vége, nem bírtam elviselni :(

2009. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)Szerintem nem jó ha egy másik ember személyiségét próbálod utánozni=S

Lehet,hogy a barátnődnek teljesen más ruhák állnak jól...

..és ha teis azt a ruhát megveszed,hogy hasonlíts rá és közben hülyé fest rajtad azzal lejárathatod saját magadat. Alakíts ki egy egyedi személyiséget,legyél önnmagad=) Van is egy ilyen szóvicc:Légy önnmagad,mert mindenki más már foglalt:) Milyen igaz nem? És most gondolj bele..Tegyük fel van egy fiú aki neked teccik...és kölcsönös érzést táplál őis irántad.(tehát te is tetszel neki) a sajátos egyéniségedért:) Aztán egyszercsak elkezded utánozni a barátnőd stílusát és ezzel felborul az egész,mert már nem az a lány vagy akibe beleszeretett =( Remélem segítettem,és megfontolod ezt a dolgot:)

2009. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!