Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megmentheto ez a "legjobb...

Megmentheto ez a "legjobb baratsag"?

Figyelt kérdés

Sajnos mar idezo jelbe kell tennem a legjobb-at. Volt egy nagyon jo baratnom, akivel tenyleg szerettuk egymast, joban rosszban tuzon vizen at, lelki tarsak volt, egyutt kamaszodtunk (Gimiben vagyunk oszt tarsak). Nekem baratom lett, kezdetben feltekeny volt ra, kesobb ezt megbeszeltuk, o megkedvelte a baratomat, gyakran jartuknk egyutt szorakozni...Utolso evesek vagyunk, o ilyen onismereti korre jar (en is jartam de az uj tanarral jobbnak lattam nem menni arrafele) itt ugy megtanulta mi az EGO hogy mostamar akkora egoja van hogy isten ments! O a "legtokeletesebb ember a vilagon"...Megvaltozott, hatamogott lehord mindennek, annak ellenere, hogy semmi rosszat nem tettem vele, sot mindig ott segitettem ahol tudtam (kaja, szallas, ruha, lelkiek szoval minden teren). az a legrosszabb, hogy nem csak velem csinalja ezt, vannak ilyen latszat baratai akikkel joban van, de csak ameddig az erdek ugy kivanja. ennyire felreismertem volna? Nekem hianyzik, es bekulnek, mondtam egyik nap, hogy beszeljunk, de csak annyit valaszolt, hogy o nem hibazott semmit. Kozben meg tudja, hogz igen. Mar ugy allunk, hogy ha O megy valahova en inkabb otthon maradok, nem birom a ketszinuskodeset. Itt meg segithet valami?

megkoszonnem a segitseget

19 eves lany


2009. febr. 19. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embert nem nevezném barátnak, ha valóban úgy van, ahogy irtad. Mivel már próbáltátok megbeszélni, én a helyedben most nem keresném egy ideig, kivárnám, hogy ő keressen. Ha nem keres akkor végleg vége, ha keres akkor megpróbálnám mégegyszer megbeszélni vele. Ha az utóbbi összejön, akkor ezúttal ne hagyd magad lerázni, mond meg a magadét. Hátha változni fog. Sajnos a lelkitárs se állandó, mivel az emberek állandóan változnak.
2009. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nehéz eset,1idő után kiderül h még sem az akinek látszik hisz nem tett volna ilyeneket.Szerintem hagyd,lépj ki a légteréből és hát ha megjön az esze h azért még sem úgy kelett volna.Ha van esze rá jön ha nincs akkor nem fog rá jönni.Sajnos sok ember a gimiben megváltozik.Az én "legjobb" barátnőmnél is így volt kb 2évig nem jelentkezett pedig én hívtam,felkerestem de hát nem akart.Épp ezen a héten hívott h mivan velem és elvileg holnap látom őt és vele ezt megbeszéltem.Mondom ha van esze a barátnődnek 1 idő után rá fog jönni.Mindenkinél más h mennyi idő,jó nem 10év meg ilyenek:D,de mondom..szerintem hagyd,és ha jelentkezik akkor esélyes.
2009. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:( sajnalom hogy igy alakult, remelem Nektek sikerul tisztazni a dolgokat.

Igazatok van, nem keresem a tarsasagat.

A Baratomrol is beszel a hatam mogott, a baratomnak jopofizik, hogy benyalja magat...

nemtudom mi valtozott meg, mi romlott el, de nemtudom mit tehetnek.

vannak durvabb dolgok is a leirtaknal, csak nem szeretnek szemelyeskedni.

Koszonom a valaszokat

2009. febr. 19. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:

az ember nagyon durván meg tud változni, akkor is, ha azt hiszed ismered... sőt, akkor igazán!! ha mással is ilyen, akkor vele van a baj, ez egyértelmű, vmiért felborulhatott az értékrendje, vmitől másképp áll a világhoz, az emberekhez. ennek rengeteg oka lehet. abban nem lehet tanácsot adni, h hogyan döntesz jól, akard őt v ne akard, de azért mielőtt döntesz, mélyen nézz végig a közös múltatokon, és ha úgy látod, sose középen állt a mérleg, sokkal többet adtál, mint kaptál, szerintem keress más, valóban igazi barátot. ha viszont ő is olyan sokat adott neked, mint te fektettél az egészbe, akkor légy türelmes, csak tudasd vele, h nem akarod és nem is fogod elvesziteni, és ha majd beszélni akar, te ott vagy, mindig ott vagy, csak nyújtsa a karját érted, kivárod, addig pedig nem fogod bántani, mert tiszteletben tartod őt is és a közös múltatokat is. mondd ezt el neki.

de fontold meg nagyon, mit is szeretnél.

ha nélküle döntesz, és csesztet továbbra is, hagyd csak, hadd főljön a levébe. ebből is látszik, h vmi nagy gondja van. te légy okosabb nála, és csak mosolyogj. és ne vedd magadra.

2009. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszonom:)

igazad van

2009. febr. 20. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
törént már vmi változás?
2009. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szia, hat nem nagyon, a reszerol...segitseget kert tolem mar bizonyos dolgokban, termeszetesen segitettem, nem az en stilusom a nagy haragtartas.

O nem kert bocsanatot es ugy csinal mintha semmi nem tortent volna...

Ha nem lesz hasonlo hozzam az elkovetkezendokben akkor valoszinuleg megbocsajtok neki.

Kosz az erdeklodest:)

2009. febr. 28. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
tudod nem könnyű beismerni, ha hibázunk.. de meg kell tennie. légy türelmes, de ne hagyd, h tovább siklás legyen ebben a témában!
2009. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) koszi
2009. márc. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!